Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Mini-MBA programma pusaudžiem no 15 līdz 17+ gadiem

Skaisti piedāvājumi

| Mini-MBA programma pusaudžiem no 15 līdz 17+ gadiem
Earlscliffe ir tipiska britu privātskola, kurā mācību gada laikā notiek akadēmiskās mācības -  britu A-Level programmā (no 16-18 gadiem).  
Senlaicīgā skolas ēka, kas  2012. gadā ir renovēta, atbilst visām mūsdienīgas  mācību iestādes prasībām. Tajā ir gaišas un ērtas telpas, kas pusaudžiem nodrošina patīkamu un drošu mācību vidi. Skolas galvenajā ēkā tāpat kā dzīvojamajās ēkās ir ērtas atpūtas telpas, kur skatīties TV un spēlēt galda spēles.
 
Vasarā  pusaudžiem no 15 līdz 17+ gadiem ir iespēja gūt ieskatu britu mācību procesā un apgūt biznesa vadību, finanses, menedžmentu, ekonomiku vai grāmatvedību  divu nedēļu Mini-MBA programmā.
 
Programmas sākuma datumi:
 
No 30/06/19 līdz 13/07/19
No 13/07/19 līdz 27/07/19
No 27/07/19 līdz 10/08/19
 
Divu nedēļu programmas cena 2765 GBP.
 
 Tajā iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitātes un ekskursijas, transfers no Getvikas vai Hītrovas lidostām, ja reisi ielido un izlido no 9.00 – 16.00 programmas sākuma un beigu dienās.
 
Mācības - 
22 mācību stundas nedēļā. 
Programma domāta jauniešiem, kas vēlas iepazīt menedžmenta un biznesa administrācijas nianses. Pirms programmas uzsākšanas jāizpilda skolas angļu valodas tests. Mācības iespējams uzsākt, ja ir  B2  angļu valodas līmenis. Programma ir piemērota visiem, kas nākotnē vēlas studēt  biznesa vadību, finanses, menedžmentu, ekonomiku vai grāmatvedību.
Progammā iekļautie priekšmeti:
  • Ievads menedžmentā;
  • Grāmatvedība;
  • Uzņēmējdarbība ;
  • Organizācijas;
  • Mārketings ;
Programma paredz arī dažādu uzņēmumu apmeklējumus.

Dzīvošana
Skolas rezidencē atsevišķi zēniem un meitenām divvietīgās vai trīsvietīgās istabiņās ar atsevišķu vannas istabu. Ēdināšana koledžas ēdamzālē, bet ekskursiju dienās- līdzņemamās pusdienas.
 
Aktivitātes
Pēc mācībām Mini-MBA programmas studenti kopā ar citu vasaras skolas programmu audzēkņiem ( skolā notiek arī angļu valodas un universitātes sagatavošanas programmas) piedalās sporta un kultūras aktivitātēs :
1)      Spēlē volejbolu, basketbolu,badmintonu, biljardu, galda tenisu, utt.;
2)      Piedalās Karaoke vakaros, Talantu šovā, tematiskās diskotēkās, atjautības konkursos, utt.
Tā kā skola atrodas Folkstonas Radošā kvartāla tuvumā netālu no pludmales un promenādes, tad studentiem brīvajā laikā ir lieliska iespēja iepazīt šīs vietas.
Folkstona  ir neliela piejūras pilsēta Kentas grāfistē 6 km attālumā no Doveras, līdz  Londonai ar ātrvilcienu var nokļūt 55 minūtēs.
  
Ekskursijas
Iknedēļas trešdienas ekskursijas uz Londonu, lai apskatītu slavenākās tūristu piesaistes vietas: Tate Modern; Chelsea Football Club; the London Eye; St Paul’s Cathedral; the British Museum and Buckingham Palace.
Mini-MBA programmas studenti apmeklē arī “Bank of England Museum” .
Svētdienas ekskursijas var būt uz Kenterberiju,  Leeds Castle un Bluewater iepirkšanās centru,  Hastingsu vai  atrakciju parku -Thorpe Park.
Ekskursiju laikā jaunieši tiek pieskatīti.

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos, sazinieties ar mums pa telefonu 25738336 vai rakstiet uz info@skaisti.lv.
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right