Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Mācību ceļojums Londona - Edinburga - Kārdifa no 30/07/19 līdz 13/08/19

Skaisti piedāvājumi

| Mācību ceļojums Londona - Edinburga - Kārdifa no 30/07/19 līdz 13/08/19
Savdabīga 2 nedēļu angļu valodas apgūšanas tūre pusaudžiem no 13-16 gadiem, lai iepazītu Lielbritāniju un uzlabotu angļu valodas zināšanas.
Ceļojumā iekļautas Anglijas, Skotijas un Velsas galvaspilsētas, vēsturiskā Jorka, gleznainais ezeru rajons, leģendārais Manchester United stadions un noslēpumainā Stonehendža.

Divu nedēļu 30/07/19 līdz 13/08/19 programmas cenā 2240 GBP iekļautas:
  • 30 angļu valodas nodarbības un projekta izstrāde;
  • Dzīvošana (zēni un meitenes atsevišķi);
  • Ēdināšana;
  • Brauciens komfortablā autobusā; 
  • Transferi no Getvikas un Hītrovas lidostām;
  • Ekskursijas un  aktivitātes;
  • Apdrošināšana.
Programma sākas 30/07/19 un beidzas 13/08/19 Anglijas galvaspilsētā Londonā, bet lielākā daļa mācību paredzēta laikā, ko studenti pavadīs Edinburgā. Mācības un darbs pie projekta notiks arī vakaros. Kultūras projektu par  atšķirīgo Anglijā, Skotijā un Velsā studenti prezentēs programmas beidzamajā dienā Londonā. 

Londonā pusaudži varēs izbaudīt Tauera  un Šekspīra „Globe” teātra apmeklējumu, iepirkšanos Oksfordstrītā, kā arī noskatīties Vestendas mūziklu. 
Dzīvošana paredzēta  vēsturiskajā Grīničā. 

Tālāk  programma studentus aizvedīs uz senlaicīgo Jorku, kas piedzīvojusi gan vikingu iebrukumu, gan vēsturisko Sarkanās un Baltās rozes karu. Jorkā viņi apskatīs slaveno Jorkas katedrāli, pilsētas mūrus un vairāk nekā 700 gadu vecās tūristu iemīļotās, senās ieliņas ar koka apbūvi „“the Shambles”.

Visilgākā uzturēšanās paredzēta Skotijas galvaspilsētā Edinburgā, kas uzbūvēta izdzisuša vulkāna pakājē. Kopš 1995. gada Edinburga ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Studentiem būs iespēja izpētīt pilsētas vēsturisko centru, Edinburgas pili, karaļa Artūra sēdekli „Holyrood” dabas parkā, kā arī noskatīties kādu no Fringe festivāla šoviem.
Edinburgā jaunieši varēs iejusties Heriot –Watt  universitātes studentu sadzīves apstākļos, jo dzīvošana paredzēta vienvietīgās istabās šīs universitātes kopmītnēs.

Pa ceļam uz Kārdifu tiks apskatīts arī  Ezeru rajons, kas ir viens no skaistākajiem britu lauku idilles paraugiem, tādēļ šeit izveidots Nacionālais parks. Studenti apmetīsies divvietīgās istabās jauniešu hostelī nelielā pilsētiņā Emblsaidā, kas atrodas lielākā dabiskā Anglijas ezera (Windermere) krastā. Šeit viņus gaida neaizmirstams brauciens pa ezeru un iespēja skatīt elpu aizraujošus dabasskatus.

Ceļā uz Kārdifu visus futbola fanus gaida īpašs pārdzīvojums - iespēja apskatīt „Manchester United”mājvietu „Old Trafford stadium” un pakavēties futbolistu ģērbtuvēs, kur ģerbjas tādi slavenības kā Wayne Rooney un Bastian Schweinsteiger.

Velsas galvaspilsētā Kārdifā studenti apskatīs gandrīz tūkstošgadīgo pili, bet Nacionālajā vēstures muzejā gūs priekšstatu par velsiešu dzīvi senatnē.  
Dzīvošana paredzēta Kardifas universitātes kopmītnēs..

Savukārt pa ceļam no Kārdifas uz Londonu studenti apstāsies Stonehendžā - misticisma apvītajā vietā, kuras laukakmeņu aplis izveidots pirms 5000 gadiem.

Programmas veidotāji piedomājuši, lai vakara aktivitātes palīdzētu uzlabot studentu angļu valodu, ļautu labāk izprast britu kultūru un tradīcijas, bet galvenais, lai rastos iespēja iemantot jaunus draugus un jautri pavadīt laiku. 

Atsauksme par "Trīs galvaspilsētu ceļojumu"
 
Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right