Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Bezmaksas konsultācijas par studijām Lielbritānijas universitātēs

Skaisti piedāvājumi

| Bezmaksas konsultācijas par studijām Lielbritānijas universitātēs
Lielbritānijas centralizētās pieteikšanās sistēmas UCAS (Universities and Colleges Admission Services) Interneta vietnē ir pieejamas UCAS pieteikuma formas 2020/2021. gada bakalaura programmām britu universitātēs. Aizpildot vienu UCAS pieteikuma formu, varat vienlaikus pieteikties piecām programmām dažādās universitātēs.

Pieteikšanās beigu termiņš lielākajai daļai programmu  ir 2020.gada 15.janvāris, bet pieteikumi studijām Oksfordā un Kembridžā, kā arī specialitātēs, kas saistītas ar medicīnu, zobārstniecību un veterināriju jānosūta līdz 2019.gada 15.oktobrim.
Vēlā pieteikšanās programmām, kurās vēl ir vietas, no 25.februāra līdz 30.jūnijam.

Lēmuma pieņemšanu un pieteikuma formas aizpildīšanu nevajag atlikt uz beidzamo brīdi. Nepieciešamo dokumentu - Personal Statement (motivācijas vēstules) un skolotāja atsauksmes sagatavošana, tāpat kā pieteikuma formas pareiza aizpildīšana prasīs laiku un pūles.

Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas par universitāšu prasībām, iestāšanās procesu, termiņiem un finansiālajiem jautājumiem , kā arī palīdzam  atrast piemērotāko programmu,  izmantojot Lielbritānijas centralizētās pieteikšanās sistēmas UCAS (Universities and Colleges Admission Services) Interneta vietnē ucas.com atrodamo  programmu meklētāju.

Piesakieties bezmaksas konsultācijām, zvanot pa telefonu: +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv un izmantojot saziņas formu (kreisajā malā).

Ja būs nepieciešama praktiska palīdzība studiju uzsākšanai nepieciešamo dokumentu noformēšanā, labprāt palīdzēsim, lai varat iestāties jūsu spējām un akadēmiskajiem sasniegumiem atbilstošā universitātē.
 
 
Papildus informāciju par pieteikšanās procesu, finansiālajiem jautājumiem un palīdzību dokumentu noformēšanā  meklējiet  sadaļā "Augstākā izglītība Lielbritānijā" .
 

 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right