Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Atlaides mācībām un dzīvošanai Maltā no 04/11/19 – 28/02/20

Skaisti piedāvājumi

| Atlaides mācībām un dzīvošanai Maltā no 04/11/19 – 28/02/20
 Gateway School of English (GSE) atrodas klusā un elegantā Maltas rezidenču rajonā netālu no St. Julians līča. Skolas atrašanās vieta nodrošina patīkamu un drošu  apkārtni, zaļu, ar ēkām nepieblīvētu vidi un vieglu nokļūšanu atpūtas un tirdzniecības centros.

Ēkas dizains ir īpaši piemērots skolas vajadzībām. Blakus ēkā atrodas skolas rezidences dzīvojamās telpas: 
 • 8 gaišas un plašas klases ar jaunāko tehnoloģisko aprīkojumu;
 • vairākas atpūtas zonas gan iekštelpās, gan ārpusē;
 • Skolas rezidence ar vienvietīgām, divvietīgām un trīsvietīgām istabām  līdzās skolai;
 • Ēdamzāle  un koplietošanas virtuve skolas rezidencē;
 • Gaisa kondicionieri visās telpās;
 • Wi – Fi visās telpās;
 • Bibliotēka ar mūsdienīgiem mācību materiāliem, kas ļauj praktizēt un attīstīt visas valodas prasmes.Studentu rīcībā ir datori, grāmatas (arī adaptēta daiļliteratūra), DVD, žurnāli un darba lapas,īpaši izraudzīti klausīšanās materiāli.
 Īpašās cenas no 04/11/19 – 28/02/20 
 • Intensīvā programma ar 30 nodarbībām nedēļā  par 20 nodarbību cenu - 155 EUR nedēļā (parsti 220 EUR nedēļā); 
 • Dzīvošana rezidencē vienvietīgā istabā blakus skolai no novembra līdz decembrim  ar 20% atlaidi – 212 EUR nedēļā (bez atlaides 265 EUR nedēļā);
 • Dzīvošana rezidencē vienvietīgā istabā blakus skolai no janvāra līdz februārim  ar 10% atlaidi – 270 EUR nedēļā  (bez atlaides 300 EUR nedēļā).
Cenās iekļauts:
mācības, mācību materiāli, reģistrācijas maksa, testēšana, ik pēc 2 nedēļām individuālas pārrunas ar programmas direktoru par progresu, dzīvošana skolas rezidencē atsevišķā istabā ar brokastīm.
 
Mācību ilgums - sākot no vienas nedēļas.

Programma - Intensive General English (30 nodarbības)

Šī programma ar 30 nodarbībām nedēļā piemērota tiem, kas īsā laikā vēlas maksimāli uzlabot savas vispārējās un sarunvalodas prasmes. Tajā apvienotas 20 vispārējās angļu valodas nodarbības priekšpusdienās un 10 sarunvalodas nodarbības pēcpusdienās.
 • Rīta nodarbības priekšpusdienā attīsta visas valodas prasmes. Studentu skaits klasēs no 8-12 studentiem.
 • Pēcpusdienas nodarbības (Conversational English) koncentrējas uz izrunu, klausīšanās un runāšanas prasmju attīstīšanu. Apmācību procesā izmanto diskusijas, pāru darbu un prezentēšanu. Studenti mācās izteikt viedokli, paust piekrišanu vai noliegumu, panākt vienošanos.
Rezidence atrodas skolai blakus esošā ēkā. Rezidencē ir vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas istabiņas. Katrā stāvā  ir studentu atpūtas telpa ar TV, vairākas tualetes un  dušas telpas. Brokastis rezidences ēdamzālē. pārējo maltīšu gatavošanai studenti var izmantot kopīgo virtuvi un maltītes ieturēt ēdamzālē. Kopīga maltīšu gatavošana ir lieliska iespēja praktizēt stundās apgūto.

Brīvajā laikā skola piedāvā dažādu aktivitāšu un ekskursiju programmu. 

Atsauksme par apmācībām Gateway School of English

Lai iegūtu papildus informāciju un pieteiktos, sazinieties ar mums pa telefonu 25738336 vai rakstiet uz info@skaisti.lv.

 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right