Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Angļu valoda Gozo salā Maltā par puscenu

Skaisti piedāvājumi

| Angļu valoda Gozo salā Maltā par puscenu
IELS Gozo skolā mācās studenti no 18 gadu vecuma. Skola atrodas Ghajnsielem ciematā Maltas arhipelāga salā Gozo netālu no prāmju piestātnes, no kurienes līdz Maltas galvenajai salai ar prāmi iespējams nokļūt 30 minūšu laikā. Gozo ir lieliska, klusa un aizraujoši skaista vieta, kas lieliski piemērota angļu valodas apguvei un rāmai atpūtai ārpus ikdienas steigas un burzmas.
Skolas ēka atrodas uz ciemata galvenās ielas. Pirmajā stāvā ir mācību centrs, bet virs tā Migiarro studentu rezidence. Rezidencē ir vienvietīgas,divvietīgas un trīsvietīgas istabas, koplietošanas telpas un virtuve, jo par ēšanu studentiem jārūpējas pašiem. Ēkai ir jumta terase, no kuras paveras burvīgs skats..
Dzīvošana, pēc studenta izvēles, tiek nodrošināta arī ģimenēs un hoteļos.

Rezervējot General English un  Intensive English programmas mācībām 2019.gadā no  1.- 30.aprīlim, mūsu klienti par divu nedēļu programmu maksā vienas nedēļas cenu, bet par četru nedēļu programmu – divu nedēļu cenu.
Izmaksas:
  • Skolas administratīvā maksa par dzīves vietas atrašanu un programmas nodrošinājumu 75 EUR;
  • General English (20 nodarbības) - 170 EUR par divām nedēļām;
  • Intensive English (30 nodarbības) - 260 EUR par divām nedēļām;
  • Dzīvošana Migiarro rezidencē divvietīgā istabā -168 EUR nedēļā (no 17.jūnija līdz 8.septembrim- 231 EUR)
  • Dzīvošana Migiarro rezidencē vienvietīgā istabā – 238 EUR nedēļā (no 17.jūnija līdz 8.septembrim- 371 EUR)
Programmas:
  • General English (20 nodarbības nedēļā) 
Pamata angļu valodas programma, kas uzlabo vispārējo valodas līmeni un ļauj izbaudīt brīvdienas, jo nodarbības aizņem pusi dienas. Šī programma attīsta gramatikas, runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas prasmes, kā arī papildina vārdu krājumu. Galvenais uzsvars tiek likts uz komunikāciju reālās dzīves situācijās.
  • Intensive English (30 nodarbības nedēļā) 
Papildus pamata angļu valodas programmai, kas attīsta gramatikas, runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas prasmes, kā arī papildina vārdu krājumu, studenti 10 stundas nedēļā velta praktiskam valodas pielietojumam. Galvenais uzsvars tiek likts uz komunikāciju reālās dzīves situācijās. 

Vairāk informācijas par skolu
 
Lai iegūtu papildus informāciju un pieteiktos, sazinieties ar mums pa telefonu 25738336 vai rakstiet uz info@skaisti.lv.
 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right