Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Angļu valoda cilvēkiem  vecumā virs 50 gadiem Česterā, Anglijā

Skaisti piedāvājumi

| Angļu valoda cilvēkiem vecumā virs 50 gadiem Česterā, Anglijā
Šī ir lieliska valodu brīvdienu  programma, kas apvieno angļu valodas nodarbības un brīvā laika aktivitātes. Programma ir iemantojusi lielu popularitāti, jo nobrieduši cilvēki labprātāk mācās un atpūšas kopā ar sava gada gājuma ļaudīm. 
Čestera ir kā radīta, lai baudītu tās senatnīgo burvību, ko veido vēsturiskais pilsētas mūris un tipiski angliskā vide ar Tjūdoru stilam raksturīgajām ēkām, galvenā iela ar šarmantajiem veikaliņiem, kafejnīcām un krodziņiem, kas izvietojušies gan ietves malās, gan īpašās apjumtās galerijās otrā stāva līmenī.  
Programma sastāv  no 20 angļu valodas nodarbībām nedēļā un brīvā laika aktivitātēm. Apmācības notiek klasēs, kurās nav vairāk par 10 studentiem vecumā virs  50 gadiem.

Atsauksme par programmu

Stundas palīdz
  • labāk izprast runāto valodu;
  • pareizi izteikties angliski;
  • veicina pašapziņu par valodas prasmi;
  • papildina formālo un neformālo vārdu krājumu dažādos kontekstos.
Sociālās aktivitātes, kas iekļautas programmā iepazīstina ar Česteru un tās apkārtnē esošajām tūristu piesaistes vietām: Ziemeļvelsas Nacionālo parku, Ezeru rajonu, Penīnu kalniem, Mančestru un Liverpūli.
Katru nedēļu paredzēti divi pēcpusdienas pasākumi, viena ekskursija uz pusi dienas un viena pilnas dienas ekskursija nedēļas nogalē. Iekļauts arī “Iepazīsti britus”komponents.

Izmaksas:
  • Divu nedēļu mācību un aktivitāšu programmas cena 790 GBP
  • Reģistrācijas maksa 80 GBP
  • Dzīvošanas izdevumi  ģimenē vienvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām divām nedēļām 284 GBP
Programmu datumi 2020. gadā:
 
No 20.aprīļa lidz 1.maijam;
No 4.maija līdz 15.maijam;
No 18.maija līdz 29.maijam;
No 1.jūnija līdz 12.jūnijam;
No 17.augusta līdz 28.augustam:
No 31.augusta līdz 11.septembrim;
No 28.septembra līdz 9.oktobrim.

Ir iespējama arī 4 nedēļu programma, piesakoties divām divu nedēļu programmām pēc kārtas . Četru nedēļu programmas izmaksas 1422 GBP + 568 GBP +80 GBP = 2070 GBP.
 
Elgazzete” (angļu valodas un starptautiskās izglītības avīze) English in Chester skolu ir atzinusi par vienu no Anglijas labākajām valodu skolām.  Arī Britu padomes inspekciju rezultātos skolas vadība,  mācību procesa, resursu un telpu kvalitāte, kā arī atpūtas iespējas un studentu labklājības aspekti ir saņēmuši visaugstāko novērtējumu.
Skola izvietojusies divās ēkās  Česteras vecpilsētā. Vienā mācās jaunieši no 17 gadu vecuma, bet otrā nobriedušāki studenti, sākot no 25 gadu vecuma. 

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefonu: +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right