Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Angļu valoda Anglijā un Īrijā par draudzīgām cenām

Skaisti piedāvājumi

| Angļu valoda Anglijā un Īrijā par draudzīgām cenām

CES skolas Londonā, Oksfordā, Edinburgā, Līdsā, Vortingā un Harogeitā ir Britu padomes akreditēti mācību centri, bet skolu Dublinā akreditējis Īrijas izglītības departaments.
Skolas ietilpst arī profesionālajās valodu skolu asociācijās EAQUALS (the European Association for Quality Language Services) un IALC, kas liecina par programmu kvalitāti un attieksmi pret klientiem.  

Visas skolas mūsu klientiem ari 2020.gadā piedāvā īpaši draudzīgas cenas , rezervējot vismaz 2 nedēļu programmu. Studentu minimālais vecums 16 gadi.
 

Programmas: 

  • Standard General English (20 nodarbības) 
Vispārējās angļu valodas programma ar 20 nodarbībām nedēļā no 16 gadiem. Nodarbības ilgums 45 minūtes.
Mācības var sākt jebkurā pirmdienā.
Maksimālais studentu skaits klasēs 9-14.
Minimālais programmas ilgums 2 nedēļas.

Programma sastāv no vispārējās angļu valodas nodarbībām priekšpusdienās no 09.30-13.00. Studenti strādā pie runāšanas, klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas prasmju uzlabošanas,apgūst jaunu vārdu krājumu, kā arī padziļina izpratni par gramatiku un teikuma struktūru.

  Mācību maksa :
223 EUR nedēļā – Dublina;
168 GBP nedēļā – Londona, Oksforda, Edinburga, Harogeita;
151 GBP nedēļā – Vortinga, Līdsa
  • Intensive General English (30 nodarbības) 
Vispārējās angļu valodas programma ar 30 nodarbībām nedēļā no 16 gadiem. Nodarbības ilgums 45 minūtes.
Mācības var sākt jebkurā pirmdienā.
Maksimālais studentu skaits klasēs 9-14.
Minimālais programmas ilgums 2 nedēļas.

Programma sastāv no vispārējās angļu valodas nodarbībām priekšpusdienās no 09.30-13.00 un pēcpusdienas nodarbībām otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no 14.00 – 16.30, kas veltītas komunikācijas prasmju attīstīšanai, izmantojot diskusijas, debates par dažādām tēmām, autentiskos materiālus utt.

Mācību maksa :
270 EUR nedēļā – Dublina;
236 GBP nedēļā – Londona, Oksforda, Edinburga, Harogeita;
218 GBP nedēļā – Vortinga, Līdsa.

Dzīvošanai skola piedāvā rūpīgi izvēlētas un pārbaudītas ģimenes.

Dzīvošanas izmaksas ģimenē atsevišķā istabā ar brokastīm un vakariņām :
215 EUR nedēļā – Dublina;
190 GBP nedēļā – Londona, Edinburga;
159 GBP nedēļā – Vortinga, Līdsa:
162 GBP nedēļā -Harogeita.

Administratīvā maksa par programmas un dzīvesvietas nodrošināšanu:
135 EUR - Dublina
105 GBP- Londona, Oksforda, Edinburga, Vortinga, Līdsa, Harogeita.

Īpašās cenas attiecas arī uz Business English  un IELTS eksāmena sagatavošanas kursiem ( 20/26 nodarbības nedēļā – Īrijā un 30 nodarbības nedēļā Anglijā un Skotijā).

Lai iegūtu papildus informāciju un pieteiktos, sazinieties ar mums pa telefonu 25738336 vai rakstiet uz info@skaisti.lv.

CES skolas  

CES Dublin – CES Dublin skolai ir 2 mācību centri  ar 23 klasēm un  2 datoru telpām, bezmaksas WI-FI un Interneta piekļuve, kafejnīca, 2 jumta dārzi,  lieliski un pieredzējuši pasniedzēji . Skolas galvenā ēka atrodas Dublinas centrā uz vienas ielas ar Dublinas pili un Centrālo banku. Otrs mācību centrs ir 5 minūšu gājiena attālumā no Dublinas galvenās iepirkšanās ielas. Skola ir lielākais IELTS eksaminācijas centrs Dublinā.
Skolas video: http://www.ces-schools.com/english-schools/dublin#Video
 
CES London –  Skola atrodas Londonas smalkajā priekšpilsētā Vimbldonā 30 minūšu vilciena brauciena attālumā no Londonas centra. Skolas ēkā ir 11 modernas un labi aprīkotas klašu telpas. Tā  ir viegli sasniedzama no visām piedāvātajām dzīves vietām.
 
CES Oxford – Šī ir jaunākā no CES grupas skolām, kas atrodas burvīgajā Wheatley ciematiņā 20 minušu brauciena attālumā no Oksfordas centra. Divās skolas ēkās izvietotas 10 klases, studentu atpūtas telpa un  pašmācību centrs. Atūtas brīžiem var izmantot arī skolas dārzu.  
 
CES Edinburgh –  2016.gada februārī skola pārcēlusies uz jaunām telpām, kas atrodas Skotijas galvaspilsētas Edinburgas centrālajā daļā. Šeit ir 12 gaišas mācību telpas, studentu atpūtas istaba, datoru klase un dārzs.
 
CES Leeds –  Skola atrodas Ziemeļanglijas smalkākās lielpilsētas Līdsas centrā  Džordža laika ēkā, kas nesen atjaunota un labiekārtota. Skolā ir 11 klases ar TV ekrāniem, 6  klasēs ir datori, DVD un lasāmgrāmatu bibliotēka, 17 planšet datori izmantošanai klasēs, bezmaksas WI –FI visās skolas telpās, datortelpa un Interneta pieslēgums, kā arī atpūtas telpa ar kinoprojektoru un ekrānu. Skola ir arī IELTS eksaminācijas centrs.  
 
CES Worthing -  Skola atrodas jaukā Dienvidu piekrastes kūrortpilsētā tikai 10 jūdžu attālumā no Braitonas. Skolas galvenā, Viktorijas laiku ēka ir pilsētas centrā un no tās vienlīdz ātri iespējams nokļūt gan jūrmalas promenādē, gan vilcienu stacijā.  Šī ir vienīgā Britu padomes akreditētā valodu skola pilsētā.
 
CES Harrogate -   Skola atrodas burvīgās  Ziemeļanglijas kūrortpilsētas  Harogeitas centrā un nodrošina lieliskus mācību apstākļus. Šī ir neliela skola, kur valda draudzīga atmosfēra. Skolā ir 8 gaišas un labiekārtotas klases, mūsdienīgs pašmācību centrs ar datoriem un Interneta pieslēgumu, bezmaksas WI –FI visās skolas telpās, bibliotēka ar grāmatām un DVD kolekciju, kantīne ar tēju, kafiju, uzkodām un sviestmaizēm.
Šī ir vienīgā Britu padomes akreditētā valodu skola pilsētā un arī IELTS eksaminācijas centrs.
 
Lai iegūtu papildus informāciju un pieteiktos, sazinieties ar mums pa telefonu 25738336 vai rakstiet uz info@skaisti.lv.
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right