Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
 “Profesionālais studiju gads ārzemēs” jauniešiem no 16 gadiem Anglijā

Skaisti piedāvājumi

| “Profesionālais studiju gads ārzemēs” jauniešiem no 16 gadiem Anglijā

Lieliska izdevība tiem, kas vēlas apgūt jaunas profesionālās prasmes kopā ar britu studentiem  un uzlabot angļu valodu starptautiskā vidē.
Iespējamais programmas ilgums no viena trimestra līdz akadēmiskajam gadam.
Mācības vidējās profesionālās izglītības programmā  Čičesteras koledžā dos ieskatu britu profesionālās izglītības niansēs un ļaus iegūt draugus un domubiedrus dažādās valstīs, kā arī nodrošinās starptautisku pieredzi un papildinās CV.

Profesionālo kursu izvēle:
Beauty Therapy
Sports
Hospitality
Travel and Tourism
Health and Social Care
Fashion & Textiles
Media
Engineering
Computing and IT
Music
Performing Arts
Business
 
Dažiem profesionālajiem kursiem nepieciešami mācību materiāli un uniformas.

Dzīvošana  Čičesteras koledžas rezidencēs  Woodlands Hall (16-18 gadi) un Westgate Hall (no 18 gadiem) vai britu ģimenēs.
 
Čičesteras Koledža
Valsts finansētā tālākās izglītības koledža atrodas Čičestrā, mierīgā un drošā Anglijas Dienvidu daļas pilsētā. Šeit iespējams iegūt britu  akadēmisko - GCSE A level  un vidējo profesionālo izglītību dažādās jomās. Koledžai ir ļoti laba vietēja mēroga un starptautiska reputācija.
Čičesteras koledžas studentu pilsētiņā ir laba bibliotēka, datoru centri, interneta kafejnīca un lieliski aprīkots sporta centrs ar fitnesa zāli , kā arī sporta laukumi futbolam, hokejam, regbijam un korti tenisam. Studentu rīcībā ir arī kafejnīcas, restorāni, skaistuma salons un frizētava. 

Vairāk informācijas par Čičesteras koledžu

Lai iegūtu papildus informāciju un pieteiktos, sazinieties ar mums pa telefonu 25738336 vai rakstiet uz info@skaisti.lv.
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right