Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Par mums

Par mums


Mācību ceļojumu aģentūra “ SKAISTI” piedāvā dažādas mācību programmas  ārzemēs - valodu kursus visiem vecumiem, vidējo un augstāko izglītību, valodu, sporta/interešu nometnes bērniem, kā arī mācību uzsākšanai nepieciešamo dokumentu noformēšanu. 
Tūrisma pakalpojumus (avio biļešu rezervācija u.c.) nodrošina mūsu sadarbības partneris "Your Run".

Uzņēmums "SKAISTI" dibināts 2004. gadā, bet kopš 2014. gada tā galvenā darbības nozare ir izglītība ārzemēs.

Kur vēl Jūs atradīsiet pakalpojumu sniedzējus  ar Biznesa Administrācijas Maģistra un  Starptautisko Attiecību institūtu diplomiem, ilggadīgu pieredzi izglītības un valodu apmācību, tūrisma un biznesa attīstības jomās?

Visi uzņēmuma darbinieki ir investējuši savā izglītībā un profesionālajā izaugsmē, kļuvuši par atzītiem speciālistiem katrs savā lauciņā un apvienojušies, lai visiem izglītoties un ceļot gribētājiem dotu vienreizēju iespēju izmantot īstu savas nozares zinātāju pakalpojumus. 

Inga Ziemele guvusi nenovērtējamu pieredzi 10 gadus strādājot par izglītības konsultanti Lielbritānijas padomē Latvijā, kā arī 7 gadus - par Baltic Council for International Education Informācijas centra vadītāju.

Ina Resčevska jau vairāk nekā 10 gadus veiksmīgi darbojas tūrisma jomā kā firmas “Your Run” vadītāja, apkalpojot gan korporatīvos, gan individuālos klientus. 

Esam piedalījušies starptautiskajās izglītības izstādēs ICEF (International Consultants for Education and Fairs) Berlīnē, ICEF Higher Education un  Study World  Londonā, kā arī starptautiskajos tūrisma pasākumos ITB Berlīnē, EIBTM Barselonā, WTM Londonā, ILTM Kannās, nodibinājuši kontaktus ar sadarbības partneriem visā pasaulē un apmeklējuši dažādas mācību iestādes.

ICEF Agency 2014-1015 logo2014. gada novembrī mācību ceļojumu aģentūra "SKAISTI" ir ieguvusi ICEF (International Consultants for Education and Fairs) aģentūras statusu, kas apliecina, ka  uzņēmums  atbilst  ārzemju izglītības industrijas kvalitātes kritērijiem. Šis status tiek atjaunots katru gadu.

Mēs Jums piedāvājam iespēju mācīties, ceļot un dzīvot SKAISTI, palīdzot izvēlēties Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošas mācību programmas ārzemēs:

•    Angļu, vācu, franču, spāņu u.c. valodas kursi pieaugušajiem;
•    Programmas bērniem un pusaudžiem - svešvalodu, aktivitāšu un sporta nometnes;
•    Vidējā izglītība valsts un privātskolās ārzemēs;
•    Augstākā izglītība – bakalaura un maģistrantūras studijas ārzemēs;
•    Mācību un ceļojuma apvienojums.

Uzņēmums "SKAISTI" garantē savu pakalpojumu kvalitāti, jo sadarbojas tikai ar akreditētām mācību iestādēm ārzemēs un ar tūrisma operatoru un IATA aģentu "Your Run" Latvijā.
Svešvalodu kursus Latvijā piedāvājam izglītības centrā  "Language Bridge" .

SKAISTI privātuma politika

Ja gribat dzīvot ar Sauli sirdī, pilni apņēmības, zināšanu un jaunu, brīnišķīgu izjūtu, mēs Jūs patiesi gaidām!
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right