Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Institut Auf Dem Rosenberg

Mācības ārzemēs

| Vidējā izglītība
Institut Auf Dem Rosenberg
1405143614.jpg1405143608.jpg1405143597.jpg1405143599.jpg1405143602.jpg1405143605.jpg1405143611.jpg1405143617.jpg
 
<
 
>
Institut Auf Dem Rosenberg ir starptautiska privāta internātskola, kas atrodas Šveices vācu daļā, St.Gallenā 85 km no Cīrihes un 45 km no Frīdrihshāfenas. 
Rozenberga institūts ir dibināts 1889. gadā un tā moto precīzi atbilst izcilā šveiciešu pedagoga Johana Heinriha Pestalocija vārdiem:
„Jebkuras izglītības galvenais mērķis ir iemācīties dzīvot ”.

Starptautiskā privātskola piedāvā iespēju iegūt vidējo izglītību pēc 5 dažādu valstu izglītības sistēmām: 

• Anglijas (GCSE A- LEVEL)),
• Vācijas (Abitur), 
• ASV (HSD&AP Examinations), 
• Itālijas (ESAME DI STATO)
• Šveices (MATURA). 


Tas skolas beidzējiem dod priekšrocības, stājoties prestižās dažādu valstu universitātēs. Skolas studentu pilsētiņā ir 2 galvenās saziņas valodas – angļu un vācu. Kopumā skolā mācās 260 skolēni no dažādām valstīm. Mācības notiek nelielās klasēs (8-12 skolēni).

Dzīvošana tiek nodrošināta augstiem standartiem atbilstošās skolas rezidencēs. No 14 gadu vecuma zēni un meitenes dzīvo atsevišķās ēkās vienvietīgās vai divvietīgās istabās. Visas ēdienreizes tiek ieturētas skolas ēdamzālē, un skola nodrošina sabalansētu uzturu atbilstoši katra studenta veselības vai reliģijas diktētajām diētas prasībām. Skolas personāls rūpējas par studentu labsajūtu un veselības stāvokli, nepieciešamības gadījumā pieaicinot skolas ārstu. Skolas teritorijā notiek video novērošana un uzturēšanās mācību telpās un rezidencēs ir pilnīgi droša. Brīvajā laikā studenti var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem: tenisu, ūdens slēpošanu, futbolu, basketbolu, paukošanu, jāšanas sportu, kalnu slēpošanu, slidošanu, snovbordu u.c., kā arī piedalīties dažādās kultūras aktivitātēs un ekskursijās. 

Precīzas dzīvošanas un programmu izmaksas iespējams noskaidrot mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv.

Programmas 

• Starptautiskā programma

Tie, kas vēlas iegūt vidējo izglītību angļu valodā, devītajā un desmitajā skolas gadā mācās pēc starptautiskas programmas, kura apvieno britu un amerikāņu izglītības elementus. Tas ļauj studentiem pieņemt pārdomātu lēmumu, pēc kādas programmas turpināt mācības. Viņiem tiek piedāvāti šādi priekšmeti:
Angļu valoda, angļu literatūra, matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, vēsture, ģeogrāfija, ekonomika, vācu valoda, franču valoda, mūzika un māksla. Ja ir vēlēšanās, iespējams apgūt arī itāļu un spāņu valodas.

Pēc 9. un 10. klases var kārtot britu IGCSE eksāmenus.
Beidzot 10. klasi, studenti izvēlas programmu, kas vislabāk atbilst viņu spējām un vajadzībām. 

• Britu GCSE A Level programma

Divgadīga programma, kas sastāv no 3-5 priekšmetiem, no studenta prasa nopietnu iedziļināšanos un darbu. Studenti var izvēlēties priekšmetus:
Angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, vēsture, ģeogrāfija, ekonomika, vācu valoda, franču valoda, mūzika un māksla. Ja ir vēlēšanās, iespējams apgūt arī itāļu un spāņu valodas.
Pirmajā gadā  studenti izvēlas 4 priekšmetus, kuros gada beigās kārto eksāmenus (AS). Nereti studenti izvēlas paņemt piekto priekšmetu – dzimto valodu. Papildus viņi apgūst angļu valodu kā svešvalodu un gatavojas IELTS eksāmenam.
Otrajā gadā studenti turpina mācīties 3 vai 4 priekšmetus, kuros gada beigās kārto eksāmenus (A2). A Level programmas galīgais rezultāts veidojas no AS un A2 eksāmenos iegūtajām atzīmēm.
Ja sekmīgai A level programmas uzsākšanai nepieciešama sagatavošanās, studenti var iziet viengadīgu IGCSE programmu. 
  • Amerikāņu programma

Lai iestātos Amerikas un Eiropas universitātēs studentiem, kas mācījušies pēc amerikāņu programmas, jāiesniedz sekmju izraksts (9. -12. klase) kurā minēti visi apgūtie priekšmeti un rezultāti. Prestižākās universitātes vēlas redzēt arī priekšmetus, kas apgūti augstākajā līmenī.
Paralēli studenti tiek gatavoti arī SAT eksāmeniem un IELTS eksāmeniem. Pēc 12 klases beigšanas studenti saņem amerikāņu vidusskolas diplomu. 
  • Sagatavošanas programma ar AP (Advanced Placement) eksāmeniem 

Papildus standarta vidusskolas programmai, spējīgākie studenti var apgūt akadēmiskos priekšmetus pēc AP programmas, kas atbilst amerikāņu koledžas pirmā gada programmai. 11. un 12. klasē viņi izvēlas priekšmetus, kuros vislabāk veicas – svešvalodas, literatūru, sociālās zinātnes, dabas zinātnes vai matemātiku, lai tos apgūtu pēc AP programmas. Gada beigās viņi šajos priekšmetos kārto eksāmenus.
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right