Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
The National Mathematics and Science College (NMSC)

Mācības ārzemēs

| Vidējā izglītība
The National Mathematics and Science College (NMSC)
1542902492.jpg1542902506.jpg1542902511.jpg1542902515.jpg1542903934.jpg1542903953.jpg1542903975.jpg1542903998.jpg1542904014.jpg1542904440.jpg1542904447.jpg1542904455.jpg
 
<
 
>

NMSC ir jaukta tipa privātā koledža, kurā mācās gan puiši, gan meitenes no 15-19 gadiem. Tā dibināta 2015.gadā Koventrijā, Anglijas vidienē.

Koledža tika dibināta ar mērķi nodrošināt augstākās kvalitātes mācību procesu eksakto zinātņu apguvē Pre A-Level un A- Level programmās un sagatavot koledžas beidzējus studijām Oksfordā, Kembridžā, Russel grupas universitātēs Lielbritānijā, kā arī citās pasaules labākajās universitātēs.

Koledžas beidzēji var lepoties ar izciliem akadēmiskajiem sasniegumiem. 100% no studentiem 2018.gadā saņēmuši augstākos novērtējumus A*- A matemātikā , bet 90% studentu saņēmuši A*- B visos priekšmetos.

Koledžā var apgūt tikai STEM (Science, Technology, Engineering & Mathematics) priekšmetus – matemātiku, ķīmiju, fiziku, datorzinātnes, bioloģiju un ekonomiku. Papildus priekšmets ārzemju studentiem ir angļu valoda.

Koledžā strādā ļoti profesionāli pasniedzēji, kas atrod individuālu pieeju katram skolēnam, lai tas varētu pilnībā attīstīt savu potenciālu un gūt labākos rezultātus.

Mācību procesā iekļautas dažādas personības attīstības aktivitātēs:

 • “Parlamentāriešu – nākotnes līderu” kluba nodarbības, kurās studenti apmeklē britu parlamentu, tiekas ar politiķiem, kā arī apgūst publiskās runas prasmes un piedalās konkursos kopā ar britu studentiem;
 • Dramatiskās mākslas nodarbības Belgrade Theatre;
 • Sporta un fizisko aktivitāšu nodarbības;
 • Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu balvas programma (The Duke of Edinburgh’s Award Programme);
 • Mūzikas un kora nodarbības;
 • Lielbritānijas labāko universitāšu apmeklējumi;
 • Vēsturisko vietu, muzeju un galeriju apmeklējumi;

Programmas:

 • A-Level (2 gadi no 16 līdz 19 gadiem)

Šī programma ir noslēdzošais un svarīgākais posms Anglijas vidusskolas izglītībā, jo A-level eksāmenu rezultāti ir noteicošie, stājoties universitātē.

Visi studenti šajā programmā mācās matemātiku.
Ārvalstu studentiem angļu valoda un gatavošanās IELTS eksāmenam arī ir obligāta programmas sastāvdaļa.
Pārējos 2 – 3 priekšmetus skolēni izvēlas atbilstoši savām interesēm un nākotnes mērķiem.
Izvēles priekšmeti:

Further Mathematics      Biology
Chemistry Computer Science
Physics Economics

Pasniedzēji veicina studentu dalību dažādu priekšmetu olimpiādēs gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā.
2018. gada Nacionālajā ķīmijas olimpiādē piedalījušies 16 NMSC studenti un ierindojušies 25% labāko dalībnieku skaitā (no 7966 dalībniekiem).

Mācību programmā ir iekļauts zinātniski pētnieciskais projekts -The Extended Project Qualification (EPQ) par izvēlēto tēmu, kas ir papildus bonuss stājoties universitātē. Darbs pie projekta attīsta studentu iniciatīvu un pētnieciskā darba iemaņas.
Brīvajā laikā studenti iesaistās savām interesēm atbilstošās personības attīstības nodarbībās. Dalība debašu klubā un drāmas nodarbības pirmajā mācību gadā ir obligāta, lai jaunieši spētu skaidri un precīzi izteikt savas domas un prastu sevi prezentēt auditorijas priekšā.

 • The Pre-A level Certificate Programme (viens gads no 15 līdz 17 gadiem), kam seko A-Level programma (2 gadi no 16 līdz 19 gadiem)

Šī programma paredzēta , lai pienācīgi sagatavotos A-Level programmas uzsākšanai: uzlabotu angļu valodas zināšanas un apgūtu matemātiku, fiziku, datorzinātnes, ķīmiju un bioloģiju pienācīgā līmenī.

Pasniedzēji veicina studentu dalību dažādu priekšmetu olimpiādēs gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā.
Pēc mācībām studenti iesaistās savām interesēm atbilstošās personības attīstības nodarbībās.

Prasības stājoties NMSC

Lai veiksmīgi apgūtu eksaktās zinātnes, ir nepieciešamas īpašas dotības, aizrautība un uzmanība.

Potenciālie studenti, stājoties koledžā, kārto testus matemātikā un angļu valodā. Tiek vērtēti arī iepriekšējie akadēmiskie sasniegumi un tas, kā viņi sevi parāda intervijā.
Atkarībā no testu rezultātiem ir iespējams sākt mācības uzreiz A-Level programmā vai arī sākt ar akadēmisku sagatavošanos Pre-A Level programmā.

Matemātikas testa jautājumi ir domāti 9. klašu absolventiem vai tiem, kas matemātiku ir mācījušies padziļināti. Šeit iespējams pārbaudīt savas zināšanas mierīgā gaisotnē bez uztraukumiem, izpildot uzdevumus tiešsaistē:

https://quiz.natmatsci.ac.uk/

Šī testa rezultāti neietekmē iestāšanos koledžā. Tie tikai palīdz novērtēt pašreizējo zināšanu un prasmju līmeni.

Dzīvošana

Skolēni var dzīvot viesu ģimenēs un pilnībā iekļauties britu sadzīvē, vai apmesties studentu rezidencē vienvietīgās istabās ar personīgo dušas telpu. Visās rezidences istabās ir Wi-Fi pieslēgums. Visi studenti rezidencē tiek pieskatīti un saņem palīdzību no atbildīgā par rezidenci. Puiši un meitenes dzīvo dažādos rezidences stāvos.
Reizi nedēļā tiek mainīta gultasveļa un tīrīta istaba. Rezidences teritorijā ir TV telpa, veļas telpa un ēdnīca. Skolēnus ēdina 3 reizes dienā.
Rezidence atrodas pilsētas centrā blakus Belgrade Theatre ēkai.
Transports no dzīves vietas uz koledžu un atpakaļ tiek nodrošināts.

Netālu no koledžas atrodas atpūtas centrs ar peldbaseinu un trenažieru zāli, kurus studenti var apmeklēt bez papildus maksas.

Gada maksa 2019./2020 mācību gadā Pre A-Level un A- Level programmās ir vienāda - 45 900 GBP gadā.

Tajā ietilpst mācību, dzīvošanas, ēdināšanas, transporta un papildus nodarbību izmaksas

Maksājumi, kas nepieciešami, lai apstiprinātu vietu programmā:

 • Reģistrācijas maksa – 200 GBP;
 • Depozīts - 3,000 GBP (tiek atmaksāts pēc mācību pabeigšanas).

Vairāk par programmām un koledžu varat uzzināt mūsu birojā, zvanot pa telefonu:
+371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv un izmantojot saziņas formu

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right