Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Gloucestershire College

Mācības ārzemēs

| Vidējā izglītība
Gloucestershire College
1425199618.jpg1425362380.jpg1425199629.jpg1425362403.jpg1425199637.jpg1425199645.jpg1425199660.jpg1425199669.jpg
 
<
 
>

Valsts finansētā tālākās izglītības koledža, kurā iespējams iegūt britu  akadēmisko - GCSE A level  un vidējo profesionālo izglītību dažādās jomās, atrodas Anglijas centrālajā daļā, Glosteršīrā. Koledža izceļas ar inovācijām un nodrošina augstas kvalitātes apmācības visās programmās. 2013.gada  valsts (OFSTED)  inspekcijas  ziņojumā Gloucestershire College (GC) saņēmusi augstu novērtējumu,  un katru  gadu kopā ar britiem šeit mācības uzsāk 500 ārzemju un ES valstu studenti. 

Glosteršīra ir atzīta par vienu no grāfistēm ar vislabākajiem dzīves apstākļiem, un šeit valda īsti angliska gaisotne. Koledžas studentu pilsētiņas ir izvietotas grāfistes lielākajos centros - Čeltenhemā un Glosterā.

Gloucestershire College - boys baking, vidējā izglītība AnglijāStudentu pilsētiņu izveidē ieguldīti vairāk nekā 60 milj. GBP un tās piedāvā lieliskus mūsdienīgus mācību apstākļus, datoru nodrošinājumu, iespēju izmantot sporta un fitnesa zāles, TV un skaņu studijas, eksakto zinātņu laboratorijas, skaistum kopšanas salonus, teātri, bibliotēkas, ēdamzāles utt.

Lielākā daļa ārzemju studentu mācās Čeltenhemas kampusā. Čeltenhema ir eleganta pilsēta, kas slavena ar saviem literatūras, džeza, zinātnes, mūzikas un kriketa festivāliem, kā arī zirgu skriešanās sacīkstēm. Pilsēta atrodas stundas brauciena attālumā no Oksfordas, Bristoles, Birmingemas un divu stundu braucienā no Londonas.

Glosteras vēsture iesniedzas 2000 gadus senā pagātnē. Tās lepnums ir katedrāle, kurā notiek koledžas izlaiduma ceremonijas. Glosteras kampusā mācās jaunieši, kas apgūst augtākās izglītības un profesionālās izglītības programmas.

Brīvajā laikā koledžas studenti var darboties interešu klubos:

 • Kultūras ( radio, kino, studentu avīze, fotogrāfija);
 • Sporta akadēmijās (futbols, regbijs, basketbols, badmintons, skriešana, cīņas sporta veidi u.c.);
 • Vadības (studentu padome, darba devēju projekti, prakses, brīvprātīgais darbs);
 • Zaļā dzīvesveida ( ilgtspējas pasākumi, dabas piesārņojuma mazināšanas projekti, veselīgas vides saglabāšanas
 • projekti).

Lai ārzemju studentiem būtu vieglāk iekļauties koledžas vidē, brīvajā laikā tiek organizēti saviesīgi pasākumi, aktivitātes un kopīgas ekskursijas. Ar visām sadzīves un veselības aprūpes problēmām studenti var vērsties pie Starptautisko studentu nodaļas darbiniekiem.

Dzīvošana iespējama gan koledžas izraudzītās ģimenēs (ar divreizēju ēdināšanu), gan studentu rezidencēs (no 18 gadu vecuma), kur par ēšanu jārūpējas pašiem. Dzīvošanas izmaksas sākot no 145 GBP nedēļā (ģimenē), aptuveni 5825 GBP gadā.

ES studentiem no 16-18 gadu vecumam nav jāmaksā par mācībām, bet koledžai ir 2000 GBP liela administratīvā maksa, kas paredzēta ārvalstu studentu atbalstam.

Vairāk par programmām iespējams noskaidrot mūsu birojā, zvanot pa telefoniem:
+371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv
un izmantojot saziņas formu

Programmas

GCSE A level

Divgadīga intensīva akadēmiskā programma, kas pēc veiksmīgas beigu eksāmenu nokārtošanas ļauj iestāties universitātē. Pirmo gadu sauc par AS–level, un tā laikā studenti padziļināti apgūst 3-4 priekšmetus. Galvenais uzdevums ir iemācīties izmantot mācību procesā  iegūtās zināšanas un prasmes. Otrajā gadā – A2, studenti turpina apgūt izvēlētos priekšmetus. Katra gada nobeigumā studenti kārto eksāmenus. Otrā – A2 gada eksāmenu rezultāti  ir noteicošie studentu uzņemšanai universitātē.  Studenti var izvēlēties 3-4 no 30 apgūstamajiem priekšmetiem:

Mathematics Furter Maths Business Studies Antropology
Accounting Archeology Economics Art & Design BTECH
Biology Geography Chemistry Electronics
Physics English Sociology History
Law Media Studies Psychology Philosophy & Ethics
Photography Government & Politics World Development

A - Level programma domāta jauniešiem no 16 gadu vecuma, kas Latvijā ar labām sekmēm beiguši 10.klasi un nokārtojuši IELTS eksāmenu ar minimālo rezultātu 5.5 kopvērtējumā (ne mazāk par 5.0 katrā sadaļā).  Dažu priekšmetu apgūšanai nepieciešams IELTS eksāmena rezultāts, kas augstāks par 6.0 - 6.5.

Mācības sākas septembrī.

Vocational Education (BTEC and CACHE Diploma)

Profesionālās izglītības programmas pieejamas gan vidējās, gan augstākās izglītības līmenī. Tās paredzētas studentiem, kuri skaidri zina, ko nākotnē vēlas darīt. GC ir viena no lielākajām tālākās izglītības koledžām Lielbritānijā, kur studenti var iegūt teorētiskas zināšanas un profesionālas prasmes . Koledžas aprīkojums atbilst visaugstākajām industrijas prasībām un nodrošina iespēju pilnībā apgūt praktiskās iemaņas atbilstoši iecerētajai karjerai. Vidējās profesionālās izglītības diplomi (BTEC, CACHE) ļauj turpināt izglītību bakalaura programmās universitātēs.

Studenti var izvēlēties vidējās un augstākās izglītības programmas šādās jomās:

Business & Management Catering & Hospitality Computing
Creative Industries Hair & Beauty Health,Care & Early Years
Sport Science & Social Sciences Travel & Tourism
Construction & Engeneering Holistic Therapies

Vidējās profesionālās izglītības programmas domātas jauniešiem no 16 gadu vecuma, kas Latvijā ar labām sekmēm beiguši 10.klasi un nokārtojuši IELTS eksāmenu ar minimālo rezultātu 5.5 kopvērtējumā (ne mazāk par 5.0 katrā sadaļā).

Study Abroad Experience

Programma paredzēta Eiropas Savienības jauniešiem no 16 -18 gadiem, kas vēlas iegūt mācību pieredzi Anglijas koledžā, mācoties GCSE vai A Level programmās, piedaloties interešu klubu darbībā, sporta nodarbībās un ekskursijās.

Programmas detaļas:

 • Programmas ilgums puse vai pilns rudens trimestris (septembra sākums – decembra beigas) vai ilgāk;
 • 3 vai 4 akadēmisko priekšmetu izvēle no vairāk kā 20 priekšmetu klāsta, piemēram, Maths, Media Studies, Chemistry, Business Studies, World Development, u.c.;
 • Vismaz 3 stundas nedēļā papildus angļu valodas nodarbības;
 • Individuālās nodarbības.

Aprīkojums un pasākumi

 • Starptautisko studentu nodaļas darbinieku atbalsts;
 • Dzīvošanas apstākļu nodrošinājums;
 • Sporta nodarbības;
 • Bibliotēka un bezmaksas Internets;
 • Dažādas pusdienošanas iespējas;
 • 3 ekskursijas trimestra laikā ( Londona, Bāta, Oksforda, Bristole, Stratforda, Birmingema);
 • Dalība interešu klubos un biedrībās;
 • Trimestra nobeiguma ballīte.

Programma tiek piedāvāta Čeltenhemas studentu pilsētiņā. Mācību maksa:

 • par rudens trimestri 2340 GBP,
 • par pavasara trimestri 1980 GBP,
 • par rudens / pavasara trimestri 4300 GBP

Veiksmīgu mācību uzsākšanai nepieciešams vismaz Intermediate valodas līmenis (B1-B2), kā arī laba iepriekšējā gada liecība.

Vairāk par programmām iespējams noskaidrot mūsu birojā, zvanot pa telefoniem:
+371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv
un izmantojot saziņas formu

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right