Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Lielbritānija

Mācības ārzemēs

| Vidējā izglītība

Lielbritānija

Concord College
Concord College ir viena no labākajām Lielbritānijas privātajām internātskolām, kura jau gadiem ilgi dažādos britu skolu reitingos ieņem stabilu vietu pirmajā divdesmitniekā. Skolā mācās 350 skolēni - puiši un meitenes no 13-19 gadiem. Starptautiskie un britu skolēni var lepoties ar izciliem akadēmiskajiem sasniegumiem.

Avīzes Times rangu tabulās Concord College ieņēmusi 5. vietu Lielbritānijā pēc A-level eksāmenu rezultātiem 2017.gadā.

Programmas:
GCSE (2 gadi no 14-16 gadu vecumam)
A-Level (2 gadi no 16 -19 gadu vecumam)
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
Gloucestershire College

Valsts finansētā tālākās izglītības koledža, kurā iespējams apgūt vidējo akadēmisko un vidējo profesionālo izglītību:

  • GCSE A level (2 gadi)
  • Vocational Education( 1-3 gadi)
  • Study Abroad Experience (viens vai vairāki trimestri)

Gloucestershire College (GC) izceļas ar inovācijām mācību procesā un nodrošina augstas kvalitātes apmācības visās programmās. 2013.gada valsts inspekcijas (OFSTED) ziņojumā koledža saņēmusi augstu novērtējumu. Ik gadu šeit mācības uzsāk 500 ārzemju un ES valstu studenti.

ES studentiem no 16-18 gadu vecumam nav jāmaksā par mācībām, bet koledžai ir 2000 GBP liela administratīvā maksa, kas paredzēta ārvalstu studentu atbalstam. Dzīvošanas izmaksas aptuveni 5825 GBP gadā.

Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
St. Clare’s College
​St. Clare's koledža, Oksfordā dod iespēju iegūt augstas raudzes izglītību vienā no Eiropas interesantākajam un senākajām universitātes pilsētām. Koledža dibināta 1953. gadā ar mērķi izveidot mācību iestādi, kurā kopā mācītos britu un Eiropas valstu studenti. Koledžā iespējams apgūt starptautisko vidējās izglītības programmu International Baccalaureate (IB), kā arī programmas, kas ārzemju studentiem palīdz sagatavoties  IB programmai vai studijām universitātē (Foundation year u.c.). 
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
Chichester College
Valsts finansētā tālākās izglītības koledža, kurā iespējams iegūt britu  akadēmisko - GCSE A level  un vidējo profesionālo izglītību dažādās jomās, atrodas Saseksā, Anglijas dienvidos. Koledžai ir ļoti laba vietēja mēroga un starptautiska reputācija. 2014.gada  valsts (OFSTED)  inspekcijas  ziņojumā Chichester College saņēmusi augstāko novērtējumu,  un katru  gadu kopā ar britiem šeit mācības uzsāk 2500 ārzemju un ES valstu studenti. 
Koledžas studentu pilsētiņas izvietotas Čičesterā (Chichester) un Brinsberi (Brinsbury). Ārzemju studenti lielākoties mācās labiekārtotajā Čičesteras kampusā kilometra attālumā no pilsētas centra. 
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right