Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Southbourne School of English

Mācības ārzemēs

| Valodu kursi
Southbourne School of English
1402989320.jpg1402989316.jpg1402989322.jpg1402989324.jpg1402989314.jpg1402989318.jpg1402989312.jpg1402989311.jpg1402990035.jpg1402990038.jpg1402990040.jpg1402990042.jpg
 
<
 
>

Angļu valodas apmācību programmas studentiem no 16 gadiem Anglijas Dienvidu piekrastes kūrortpilsētā Bornmutā:

General & Intensive English, Intensive Course Plus, Academic Year, Summer Vacation, Examination (IELTS, PET,FCE,CAE,CPE,BEC) Course, 50 Plus Course​.

Skola atrodas Anglijas Dienvidu piekrastes kūrortpilsētas Bornmutas dzīvojamajā rajonā, kas izceļas ar tīru un drošu vidi, kā arī ļoti labu satiksmi ar pilsētas centru. Tā ir netālu no galvenās tirdzniecības ielas un tikai 10 minūšu gājiena attālumā no pasakainas smilšu pludmales.

Southbourne School of English ir dibināta 1966.gadā, un tā ir ģimenes uzņēmums. Tai ir  Britu Padomes akreditācija un tā ietilpst arī profesionālajās valodu skolu organizācijās -  English UK un Quality English, kas liecina par skolas sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti.

Bornmuta ir ļoti dzīvīga pilsēta, kurā nemitīgi kaut kas notiek. Šeit ir pirmklasīgas kultūras un sporta iespējas, kā arī lieliska iepirkšanās un naktsdzīve. Skaistie dārzi un kājāmgājēju iepirkšanās ielas pilsētas centram piešķir savdabīgu šarmu. Šeit ir arī klubi, bāri, koncertzāles, kinoteātri un restorāni.  Īpašu gaisotni pilsētā rada studentu klātbūtne, jo Bornmutā atrodas viena no labākajām jaunajām universitātēm. Bez jūras, saules un brīnišķīgas smilšu pludmales12 km garumā, kūrortpilsēta piedāvā arī sportiskas aktivitātes: boulingu, peintbolu, sērfošanu, pūķošanu, izjādes, golfu un daudzas citas.

Southbourne School of English izvietojusies īpaši šim nolūkam celtā ēkā, un  pavisam nesen tajā veikti renovācijas darbi, radot ideālu vidi mācībām un relaksācijai. Skola vienlaicīgi var uzņemt 300 studentus ziemā un 330 studentus vasaras mēnešos. Šeit ir 22 pirmklasīgas nodarbību telpas, kas aprīkotas ar interaktīvām tāfelēm, modernām  mēbelēm, kā arī kondicionēšanas un apsildes sistēmām. Studentu relaksācijai paredzēta kafejnīca ar 110 vietām. Ir arī interneta stūrītis ar 10 vietām, bet bezvadu internets brīvi pieejams visā skolā. Studenti var izmantot valodas laboratoriju un bibliotēku pašmācībām.
Skola sev uzstādījusi augstus standartus valodas pasniegšanā  un nodrošina radošas un maksimāli efektīvas nodarbības pieaugušajiem (16 +)  visu gadu. 
Savukārt vasaras mēnešos tiek organizētas arī programmas pusaudžiem  no 10 līdz 16 gadiem prestižas privātās internātskolas teritorijā.

Dzīvošanai skola piedāvā rūpīgi izvēlētas un pārbaudītas ģimenes, kuras ar skolu sadarbojas jau daudzus gadus. Bet ir iespējams apmesties arī hoteļos vai viesu mājās, kā arī izīrēt dzīvokli. 
  • Skolas administratīvā maksa par dzīves vietas atrašanu un programmas nodrošinājumu 90 GBP
  • Programmu cenas  sākot no 205 GBP nedēļā
  • Dzīvošanas izmaksas - sākot no 107 GBP nedēļā.  
Precīzas dzīvošanas izmaksas un programmu cenas iespējams noskaidrot mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .

Programmas

• General & Intensive English

Vispārējie un intensīvie angļu valodas kursi paredzēti  studentiem ar  visdažādākajām vajadzībām un noder gan vispārizglītojošiem gan specifiskiem nolūkiem. 
Kursu pamatā ir strukturēta programma, kas attīsta gramatikas, runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas prasmes, kā arī papildina vārdu krājumu un uzlabo izrunu. Studentu zināšanu progress tiek regulāri izvērtēts.
 
Programmas ilgums
Stundu skaits nedēļā
Minimālais vecums 
Maksimālais klases lielums 
Sākums
Līmeņi
sākot no nedēļas 
15 vai 21 stunda
no 16 gadiem
14 (vasarā 16)
jebkura pirmdiena (Beginners -  katra otrā mēneša 1 pirmdiena)
no Beginners 
 

• Intensive Course Plus 

Šī programma ir ideāla biznesa cilvēkiem un nobriedušiem studentiem, kuriem ir ierobežots laiks, lai uzlabotu savas angļu valodas zināšanas. Programmas saturs ir identisks Intensīvajam kursam, bet papildus paredzētas 6 individuālas nodarbības nedēļā, kuras tiek veidotas atbilstoši katra studenta specifiskajām vajadzībām. Uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, izrunu un studenta vajadzībām.
 
Programmas ilgums
Stundu skaits nedēļā
Minimālais vecums 
Maksimālais klases lielums
Sākums 
Līmeņi
sākot no nedēļas 
21 nod. grupā un 6 individuālas nod.
no 16 gadiem
14 (vasarā 16)
jebkura pirmdiena (Beginners - katra otrā mēneša 1 pirmdiena)
 no Beginners 

• Academic Year

Šie kursi ir paredzēti studentiem, kas vēlas izmantot ilgtermiņa programmu, lai iegūtu perfektas angļu valodas zināšanas un iepazītos ar prasībām turpmākajam studijām Apvienotajā Karalistē. Kurss ilgst visu gadu un minimālais apmācību laiks ir 24 nedēļas. Kursu pamatā ir strukturēta programma, kas attīsta gramatikas, runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas prasmes, kā arī papildina vārdu krājumu un uzlabo izrunu. Studentu zināšanu progress tiek regulāri izvērtēts. Kursu laikā studenti var kārtot starptautiski atzītos Kembridžas, BEC vai IELTS angļu valodas eksāmenus.
 
Programmas ilgums 
Stundu skaits nedēļā 
Minimālais vecums
Maksimālais klases lielums
Sākums
Līmeņi 
sākot no 24 nedēļām 
15 vai 21 stunda
no 16 gadiem
14 (vasarā 16)
jebkura pirmdiena (Beginners- katra otrā mēneša   1 pirmdiena)
no Beginners

• Summer Vacation

Ideāls kurss studentiem, kuri grib daļu savu vasaras brīvdienu pavadīt apvienojot angļu valodas apgūšanu ar ekskursijām, sporta un sociālām aktivitātēm. Programma ir pieejama no jūnija vidus līdz augusta beigām. Mācību pamatā ir strukturēta programma, kas attīsta gramatikas, runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas prasmes, kā arī papildina vārdu krājumu un uzlabo izrunu. Vasaras brīvdienu programmas cenā iekļauta pēcpusdienas un vakara aktivitāšu programma, kas neļauj garlaikoties brīvajā laikā. Studenti var spēlēt futbolu, volejbolu un tenisu, apskatīt vēstures un kultūras pieminekļus vai apkārtnes skaistākās vietas, kā arī doties iepirkties. Katru sestdienu paredzēta bezmaksas ekskursija uz Londonu, Oksfordu, Braitonu vai Bātu. 
 
 
Programmas ilgums
Stundu skaits nedēļā
Minimālais vecums
Maksimālais klases lielums
Sākums
Līmeņi
sākot no nedēļas 
15 vai 21 stunda
no 16 gadiem
14 (vasarā 16)
jebkura pirmdiena no                                                                    
no Elementary

• Examination Course

Šie kursi paredzēti, lai sagatavotos dažāda līmeņa angļu valodas eksāmeniem un apgūtu visas eksāmena veiksmīgai nokārtošanai nepieciešamās zināšanas un iemaņas. 

Kembridžas eksāmeni atbilstoši zināšanu līmeņiem :

• KET – Elementary/Pre-Intermediate līmenis 
• PET – Intermediate  līmenis 
• FCE – Upper-intermediate līmenis 
• CAE - Advanced  līmenis 
• CPE  - Advanced  līmenis 
• IELTS – sākot no Intermediate līmeņa (IELTS eksāmena rezultāts 6.0/6.5 ir nepieciešams , lai uzsāktu mācības universitātēs ar angļu mācību valodu)
• BEC -  Business English Certificate (trīs līmeņu eksāmeni, kas apliecina biznesa valodas zināšanu līmeni). 

 
Programmas ilgums
Stundu skaits nedēļā
Minimālais vecums
Maksimālais klases lielums
Sākums
Līmeņi
sākot no 4 nedēļām 
15 vai 21 stunda
no 16 gadiem
14 (vasarā 16)
konkrētos datumos
no Elementary (atbilstoši izvēlētajam eksāmenam)                 

History Tours (no 35 gadiem)

Programma paredzēta studentiem, kas sasnieguši 35 gadu vecumu un vēlas uzlabot savu angļu valodu, vienlaikus iepazīstot britu sadzīves un kultūras aspektus. Mācību programma, kas attīsta sarunvalodu, izrunu, gramatiku, klausīšanos un lasīšanu, apvienota ar ekskursijām uz vēsturiskām vietām un dažādām vecumam atbilstošām sociālajām  aktivitātēm.
 
Bornmuta ir ļoti piemērota, lai iedziļinātos vietējā vēsturē, kultūrā un Dorsetas dabas jaukumos. Netālu atrodas burvīgā viduslaiku pilsētiņa Christchurch, kā arī kolorītā Vinčestera un Salisbury.
Turklāt vēlme dalīties iespaidos ar jaunajiem draugiem  vakara pastaigās pa pludmali ir papildus motivācija  runāt angliski.
 
Programmas ilgums
Stundu skaits nedēļā
Minimālais vecums
Maksimālais klases lielums
Sākums

Līmeņi
2 nedēļas 
15 stundas
no 35 gadiem
12
2018.gada 13.–27. maijs 
2018.gada 2. – 16. septembris
Elementary - Pre-intermediate 
Intermediate - Upper intermediate                                             
 

Esat laipni aicināti vērsties "SKAISTI" birojā Kuģu ielā 11-504, zvanot pa telefonu:
+371 25738336,  rakstot uz info@skaisti.lv vai  izmantojot saziņas formu

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right