Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Bede's Windlesham skola (no 11 līdz 15 gadiem)

Mācības ārzemēs

| Programmas pusaudžiem
Bede's Windlesham skola (no 11 līdz 15 gadiem)
Windlesham skola ir dibināta 1837. gadā kā viena no pirmajām sākumskolām valstī. Tā aizņem aptuveni 26 hektārus lielu platību South Downs lauku teritorijā Saseksas rietumu daļā netālu no Vortingas piekrastes kūrorta. Plašā skolas teritorija rada reālu brīvības sajūtu, kas apvienojumā ar drošo atrašanās vietu ir ideāla apmācību vieta padsmitniekiem no 11 līdz 15 gadiem.
Maksimālais dažādu tautību studentu skaits skolā katru nedēļu ir 130 pusaudži, un vienā valodā runājošo skaits tiek limitēts.  Veselīgas un garšīgas maltītes katru dienu tiek pasniegtas skolas ēdamistabā, un ir iespējams izvēlēties arī veģetāro ēdienu. 
Dzīvošana zēniem un meitenēm tiek nodrošināta atsevišķi. Istabas ir plašas un tajās izvietojas 4 līdz 8 audzēkņi. Labierīcības ir kopīgas vairākām istabiņām un istabās tiek izvietoti viena vecuma jaunieši no dažādām valstīm.
Skolas teritorijā ir tenisa korti, sporta zāle, peldbaseins, spēļu laukums, drāmas teātris, datoru telpa un citas atpūtas telpas, pieejams internets.
Studentu sadzīvei seko līdzi pieredzējuši pedagogi, kuri dzīvo tajā pašā ēkā, un bērni ir pieskatīti 24 stundas diennaktī. Vajadzības gadījumā ir pieejams medicīniskais personāls, tiek nodrošināta veļas mazgāšana.

No mācībām un aktivitātēm brīvajā laikā pieredzējušu treneru vadībā (par papildus samaksu) var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem – basketbolu, tenisu, futbolu, jāšanu, kā arī izpildītājmākslu.

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv . 

Programma: Adventures in English  no 08/07/18  līdz  11/08/18

Šī rūpīgi izstrādātā programma sevī apvieno ierastās mācības klasēs un jautras inovatīvas aktivitātes,  ekskursijas, sportu, kā arī izklaides. Šajā centrā līdzdarbojas arī britu skolēni.

20 stundas nedēļā sastāv no visu angļu valodas prasmju izkopšanas, valodas aktivitātēm, vārdu krājuma ppildināšanas, gramatikas un izrunas uzlabošanas. Klasēs nav vairāk kā 14 studenti. Iknedēļas valodas tests, ļauj izsekot progresam. 

Šajā programmā liels uzsvars tiek likts uz aktivitāšu programmu, kas veidota tā, lai studenti, paši to nemanot, neparastā un inovatīvā veidā pilnībā iekļautos angļu valodā un kultūrā. Pusaudži piedalās ikdienas piedzīvojumu aktivitātēs:

  • izdzīvošanas prasmes,
  • orientēšanās,
  • bagātību meklēšana,
  • problēmu risināšana u.c.
Kursi ir pieejami 7 sagatavotības līmeņiem – no Beginners (A1) līdz Proficiency (C2). Kursa mērķis ir viest studentos pārliecību par savām angļu valodas zināšanām un attīstīt valodas prasmi. Studenti iegūst arī starpnacionālas saskarsmes pieredzi un iepazīst britu kultūru un tradīcijas.

Divu nedēļu programmas cena 1950 GBP, papildus nedēļa 975 GBP.

Programmas cenā ir iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, kā arī  transfers.

Papildus informācija mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .
 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right