Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Bede’s Vinehall skola (no 8 līdz 12 gadiem)

Mācības ārzemēs

| Programmas pusaudžiem
Bede’s Vinehall skola (no 8 līdz 12 gadiem)
Vinehall skola atrodas gleznainas dabas vidū pie Robertsbridžas ciemata netālu no Battles mazpilsētiņas un Hastingsas piekrastes kūrorta. Centrs ir izvietots tradicionālā 1830. gadā celtā lauku īpašumā, kas tagad var lepoties ar mūsdienīgu iekārtojumu. Studentu pilsētiņa kopumā aizņem vairāk nekā 19 hektārus un tās apkārtnē redzamas brīnišķīgas lauku ainavas. Pateicoties savai atrašanās vietai, Vinehall ir ideāli piemērota vieta bērniem un padsmitniekiem no 8 līdz 12 gadiem.
Maksimālais dažādu tautību studentu skaits skolā katru nedēļu ir 70 bērni, un vienā valodā runājošo skaits tiek limitēts.  Veselīgas un garšīgas maltītes katru dienu tiek pasniegtas skolas ēdamistabā, un ir iespējams izvēlēties arī veģetāro ēdienu.

Dzīvošana zēniem un meitenēm tiek nodrošināta atsevišķi. Istabas ir plašas un tajās izvietojas 4 līdz 8 audzēkņi. Labierīcības ir kopīgas vairākām istabiņām un istabās tiek izvietoti viena vecuma pusaudži no dažādām valstīm.

Skolas teritorijā ir tenisa korti, sporta zāle, peldbaseins, spēļu laukums, drāmas teātris, bibliotēka un citas atpūtas telpas, ierobežotā daudzumā pieejams Internets un Wi-Fi.
Studentu sadzīvei seko līdzi pieredzējuši pedagogi, kuri dzīvo tajā pašā ēkā, un bērni ir pieskatīti 24 stundas diennaktī. Vajadzības gadījumā ir pieejams medicīniskais personāls, tiek nodrošināta veļas mazgāšana. 

No mācībām un aktivitātēm brīvajā laikā pieredzējušu treneru un pasniedzēju vadībā (par papildus samaksu) var nodarboties ar tenisu un jāšanas sportu, kā arī skatuves mākslu, dziedāšanu (grupā) vai piedalīties “Modes skolā”.
 
Precīzas papildus aktivitāšu  izmaksas iespējams noskaidrot mūsu birojā, zvanot pa telefonu: +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv . 

Programma: New Horizons 

No 2018.gada 8. jūlija līdz 11.augustam (divas vai vairāk nedēļas).

Šī rūpīgi izstrādātā programma piemērota jaunākā vecuma bērniem no 8-12 gadiem. Tā apvieno ierastās mācības klasēs un jautras inovatīvas aktivitātes, projektus, ekskursijas, sportu, kā arī izklaides.
20 stundas nedēļā  sastāv no visu angļu valodas prasmju izkopšanas un valodas aktivitātēm. Papildus tradicionālām angļu valodas stundām notiek apmācības  izmantojot CLIL metodi, kas paredz angļu valodas apgūšanu caur dabaszinātnēm, ekoloģiju, vidi un tehnoloģijām. Klasēs nav vairāk kā 10 studenti. Iknedēļas valodas tests, ļauj izsekot progresam. 
 
Kursa mērķis ir viest studentos pārliecību par savām angļu valodas zināšanām un attīstīt valodas prasmi. Studenti iegūst arī starpnacionālas saskarsmes pieredzi un iepazīst britu kultūru un tradīcijas. To palīdz izdarīt programmā iesaistītie britu pusaudži.
 
Kursi ir pieejami 7 sagatavotības līmeņiem – no Beginners (A1) līdz Proficiency (C2). Kursa mērķis ir viest studentos pārliecību par savām angļu valodas zināšanām un attīstīt valodas prasmi.

Divu nedēļu programmas cena 2150 GBP,  papildus nedēļa 1075 GBP.
 

Programmas cenā ir iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, kā arī  transfers no Getvikas, Hītrovas vai Stanstedas lidostām, kā arī Ašvordas vilcienu stacijas.

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefonu: +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .

 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right