Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Bede's Lansing College (no 13 līdz 18 gadiem)

Mācības ārzemēs

| Programmas pusaudžiem
Bede's Lansing College (no 13 līdz 18 gadiem)

Lansing College  ir dibināta 1848. gadā un iemantojusi atpazīstamību arī ārpus Anglijas robežām, kā viena no prestižākajām Anglijas privātskolām. Skolas teritorija atrodas kalna virsotnē, un no tās paveras lielisks skats uz populāro piekrastes kūrortu Braitonu. Slavenā gotiskā kapela ar savu maģisko un noslēpumaino gaisotni ir nacionālas nozīmes kultūras objekts un studentu pilsētiņas ievērojamākā vieta. 
Skolas studentu pilsētiņa aizņem 220 hektārus no Saseksas brīnišķīgās lauku teritorijas. Koledžas ēkas ir celtas divu kvadrātu veidā, līdzīgi kā Oksfordas un Kembridžas universitātes.

Šajā skolā vasaras programmas paredzētas pusaudžiem un jauniešiem no 13 līdz 18 gadiem un maksimālais dažādu tautību studentu skaits skolā katru nedēļu ir 270, un vienā valodā runājošo skaits tiek limitēts.  Veselīgas un garšīgas maltītes katru dienu tiek pasniegtas skolas ēdamistabā, un ir iespējams izvēlēties arī veģetāro ēdienu.

Dzīvošana zēniem un meitenēm tiek nodrošināta atsevišķi. Istabas ir plašas un tajās izvietojas 1 līdz 2 audzēkņi. Ir atsevišķa mantu glabātuve un dažas lielākas guļamistabas. Labierīcības ir kopīgas vairākām istabiņām, un istabās tiek izvietoti viena vecuma jaunieši no dažādām valstīm.
Skolas teritorijā ir tenisa un skvoša korti, sporta zāle, peldbaseins, spēļu laukumi,  drāmas teātris, deju un mākslas studijas, datoru telpa, kafejnīca  un citas atpūtas telpas, pieejams internets.

Studentu sadzīvei seko līdzi pieredzējuši pedagogi, kuri dzīvo tajā pašā ēkā, un jaunieši ir pieskatīti 24 stundas diennaktī. Vajadzības gadījumā ir pieejams medicīniskais personāls, tiek nodrošināta veļas mazgāšana.

No mācībām brīvajā laikā pieredzējušu treneru un pasniedzēju vadībā par papildus samaksu var apgūt dažādus sporta veidus – tenisu, futbolu, golfu, jāšanas sportu, kā arī lidošanas iemaņas, utt. par papildus maksu

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .

Programmas

  •  English PLUS

Programma tiek piedāvāta no 01/07/18 līdz  18/08/18. Mācības var uzsākt katru nedēļu , ierašanās svētdienā. 
Šī rūpīgi izstrādātā programma sevī apvieno ierastās mācības klasēs un inovatīvas aktivitātes, projektus, ekskursijas, sportu, kā arī izklaides.
22,5 mācību stundas nedēļā sastāv no visu angļu valodas prasmju izkopšanas, valodas aktivitātēm un pētniecisko projektu izstrādes.  Pusaudži var pielāgot programmu savām interesēm un brīvā laika aktivitāšu vietā  6 stundas nedēļā apgūt kādu akadēmisko priekšmetu:
  • Ekonomiku 
  • Starptautiskās attiecības
  • Literatūru
  • Menedžmentu
  • Matemātiku
Akadēmisko priekšmetu nodarbības ir par papildus samaksu.  Par cenām, lūdzu interesējieties mūsu birojā.

Programmai ir pieejami sākot no Elementary līmeņa. Klasēs nav vairāk kā 14 studenti. Ik nedēļas valodas tests, ļauj izsekot progresam. 
Kursa mērķis ir viest studentos pārliecību par savām angļu valodas zināšanām un attīstīt valodas prasmi.  Pēcpusdienas un vakara aktivitāšu laikā studenti iegūst starpnacionālas saskarsmes pieredzi, bet ekskursiju laikā  iepazīst britu kultūru un tradīcijas.

No mācībām un aktivitātēm brīvajā laikā pieredzējušu treneru vadībā (par papildus samaksu) var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem – golfu, regbiju, tenisu, jāšanas sportu, kā arī baletu, street dance un dizaina tehnoloģijām.

Divu nedēļu programmas cena 2250 GBP, papildus nedēļa 1125 GBP.

Programmas cenā ir iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma un  transfers.

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .
 
 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right