Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Bede's Īstbornas skola (no 6 līdz 11 gadiem)

Mācības ārzemēs

| Programmas pusaudžiem
Bede's Īstbornas skola (no 6 līdz 11 gadiem)

Bede’s koledža Īstbornā ir izvietojusies klints virsotnē ar brīnišķīgu skatu uz līci, netālu no skaistā South Downs nacionālā parka un kājām ejamā attālumā no pludmales. Populārā piekrastes kūrorta Īstbornas nomalē izvietotā 1895. gadā dibinātā skola, kurā valda mājīga atmosfēra, nodrošina drošu un patīkamu vidi pašiem jaunākajiem studentiem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. Tiek akceptēti arī tie, kam jau ir 12 gadi. Maksimālais dažādu tautību studentu skaits skolā katru nedēļu ir 60 bērni, un vienā valodā runājošo skaits tiek limitēts.  Veselīgas un garšīgas maltītes katru dienu tiek pasniegtas skolas ēdamistabā. Pieejams arī veģetārais ēdiens.

Skolā ir sporta zāle, peldbaseins, deju un mākslas studijas, drāmas teātris, datoru telpa un citas atpūtas telpas. Dzīvošana skolas rezidencēs tiek nodrošināta atsevišķi zēniem un meitenēm. Istabas ir plašas un tajās izvietojas 4 līdz 8 audzēkņi. Labierīcības ir kopīgas vairākām istabiņām un istabās tiek izvietoti viena vecuma jaunieši no dažādām valstīm. Pieejamas ir telpas mantu glabāšanai. 24 stundas diennaktī par audzēkņiem rūpējas pieredzējuši pedagogi. Vajadzības gadījumā ir pieejams medicīniskais personāls, tiek nodrošināta arī veļas mazgāšana.
No mācībām un aktivitātēm brīvajā laikā pieredzējušu treneru vadībā (par papildus samaksu) var nodarboties ar peldēšanu vai jāšanas sportu.
 

Programma: Little Explorers no 30/06/19 līdz 17/08/19

Šī rūpīgi izstrādātā programma piemērota jaunākā vecuma bērniem. Tā apvieno ierastās mācības klasēs un jautras inovatīvas aktivitātes, projektus, ekskursijas, sportu, kā arī izklaides.
17,5 stundas nedēļā (3,5 stundas dienā) sastāv no visu angļu valodas prasmju izkopšanas, valodas aktivitātēm, stāstu stāstīšanas. Tiek pielietota arī CLIL metodika, kas paredz valodas mācīšanos, izmantojot dabaszinātnes, ekoloģiju, kosmosu un tehnoloģijas (atbilstoši skolēnu vecuma grupai). Klasēs nav vairāk kā 10 studenti. Iknedēļas valodas tests, ļauj izsekot progresam. 

Šajā programmā liels uzsvars tiek likts uz aktivitāšu programmu, kas veidota tā, lai studenti pilnībā iekļautos angļu valodā un kultūrā neparastā, inovatīvā veidā paši to pat nemanot. 
Kursi ir pieejami 7 sagatavotības līmeņiem – no Beginners (A1) līdz Proficiency (C2). Kursa mērķis ir viest studentos pārliecību par savām angļu valodas zināšanām un attīstīt valodas prasmi. Studenti iegūst arī starpnacionālas saskarsmes pieredzi un iepazīst britu kultūru un tradīcijas.

Divu nedēļu programmas cena 2300 GBP.  Iespējama arī vienas nedēļas programma (1150 GBP).
Programmas cenā ir iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, kā arī  transfers no Getvikas, Hītrovas un Stanstedas lidostām vai Ašvordas vilcienu stacijas.

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefonu: +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right