Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Bede’s Dicker skola (no 12 līdz 17 gadiem)

Mācības ārzemēs

| Programmas pusaudžiem
Bede’s Dicker skola (no 12 līdz 17 gadiem)
Bede’s Dicker centrs atrodas Augšdikeras (Upper Dicker) lauku ciematiņā pašā Saseksas sirdī netālu no piekrastes kūrorta Īstbornas. Skola izvietota bijušā lauku īpašumā un tās teritorija pārsniedz 32 hektārus. Šeit valda vienreizēji draudzīga atmosfēra, kas studentos rada mājīguma un brīvības sajūtu, kā arī savstarpējas kopības apziņu. 

Šajā centrā programmas paredzētas pusaudžiem no 12 līdz 17 gadiem un maksimālais dažādu tautību studentu skaits skolā katru nedēļu ir 260 pusaudži, un vienā valodā runājošo skaits tiek limitēts.  Veselīgas un garšīgas maltītes katru dienu tiek pasniegtas skolas ēdamistabā, un ir iespējams izvēlēties arī veģetāro ēdienu. 
Dzīvošana zēniem un meitenēm tiek nodrošināta atsevišķi. Istabas ir plašas un tajās izvietojas 2 līdz 4 audzēkņi. Labierīcības ir kopīgas vairākām istabiņām un istabās tiek izvietoti viena vecuma jaunieši no dažādām valstīm.

Skolas teritorijā ir tenisa un skvoša korti, sporta zāle, peldbaseins, spēļu laukums, neliels golfa laukums, drāmas teātris, deju un mākslas studijas, datoru telpa un citas atpūtas telpas, pieejams internets.

Studentu sadzīvei seko līdzi pieredzējuši pedagogi, kuri dzīvo tajā pašā ēkā un pusaudži ir pieskatīti 24 stundas diennaktī. Vajadzības gadījumā ir pieejams medicīniskais personāls, tiek nodrošināta veļas mazgāšana.

No mācībām brīvajā laikā pieredzējušu treneru un pasniedzēju vadībā par papildus samaksu var apgūt dažādus sporta veidus – tenisu, regbiju, jāšanas sportu, kā arī moderno deju prasmi.

Precīzas programmu izmaksas iespējams noskaidrot mūsu birojā, zvanot pa telefoniem: +371 67283730; +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .

Programmas: 

  • Legat Dance and English 

Divu nedēļu intensīvā deju un angļu valodas programma no 7. jūlija - 20. jūlijam  ietver 25 angļu valodas  un 34 deju stundas.  

Lai piedalītos šajā programmā, nepieciešama iepriekšēja baleta pieredze. Baleta un mūsdienīgās dejas nodarbības vada profesionālās deju skolas “Legat School of Dance” pasniedzēji. Programmā iekļautas baleta un klasisko baleta tehniku, kā arī mūsdienīgās dejas, repertuāra izvēles, pilates  un fitnesa nodarbības. Angļu valoda tiek mācīta “English Plus” programmas ietvaros. Arī visas ārpus stundu aktivitātes notiek kopā ar šīs programmas studentiem, ļaujot attīstīt komunikācijas prasmes un priecāties kopā ar jaunajiem draugiem. Sestdienā paredzēta pilnas dienas, bet svētdienā pēcpusdienas ekskursija.

Divu nedēļu programmas cena 2850 GBP. 

Programmas cenā ir iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, kā arī  transfers no Getvikas, Hītrovas vai Stanstedas lidostām, kā arī Ašvordas vilcienu stacijas.
  • English PLUS

Programma tiek piedāvāta no 30/06/19  līdz  17/08/19.  Mācības var uzsākt katru nedēļu , ierašanās svētdienā, aizbraukšana sestdienā.
Šī rūpīgi izstrādātā programma sevī apvieno ierastās mācības klasēs un inovatīvas aktivitātes, projektus, ekskursijas, sportu, kā arī izklaides.

22,5 mācību stundas nedēļā sastāv no visu angļu valodas prasmju izkopšanas, valodas aktivitātēm un pētniecisko projektu izstrādes.  Pusaudži var pielāgot programmu savām interesēm un brīvā laika aktivitāšu vietā  6 stundas nedēļā apgūt kādu akadēmisko priekšmetu:

  • IT
  • Eksaktās zinātnes (kombinētas)
  • Literatūru
  • Menedžmentu
  • Matemātiku
Akadēmisko priekšmetu nodarbības ir par papildus samaksu.  Par cenām, lūdzu interesējieties mūsu birojā.

Programmai ir pieejami sākot no Elementary līmeņa. Klasēs nav vairāk kā 14 studenti. Ik nedēļas valodas tests, ļauj izsekot progresam. 
Kursa mērķis ir viest studentos pārliecību par savām angļu valodas zināšanām un attīstīt valodas prasmi.  Pēcpusdienas un vakara aktivitāšu laikā studenti iegūst starpnacionālas saskarsmes pieredzi, bet ekskursiju laikā  iepazīst britu kultūru un tradīcijas.

No mācībām un aktivitātēm brīvajā laikā pieredzējušu treneru vadībā (par papildus samaksu) var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem – golfu, regbiju, tenisu, jāšanas sportu, kā arī baletu, street dance un dizaina tehnoloģijām.

Divu nedēļu programmas cena 2400 GBP, papildus nedēļa 1200 GBP.

Programmas cenā ir iekļautas mācības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, transfers no Getvikas, Hītrovas un Stanstedas lidostām, kā arī Ašvordas vilcienu stacijas.
 

Papildus informācija mūsu birojā, zvanot pa telefonu:  +371 25738336, rakstot uz info@skaisti.lv vai izmantojot saziņas formu

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right