Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
“Film Academy” no 10 -17 gadiem Austrijas Alpos

Mācības ārzemēs

| Programmas pusaudžiem
“Film Academy” no 10 -17 gadiem Austrijas Alpos
1576660326.jpg1576660334.jpg1576660341.jpg1576660347.jpg1576660353.jpg1576660358.jpg
 
<
 
>

Divu nedēļu “Film Academy” nometne pusaudžiem no 10 -17 gadiem Austrijas Alpu pakājē Zell Am See, Piesendorf ciematā.
Dzīvošana un mācības (angļu valodā) tipiskā austriešu viesnīcā, kur vienlaikus var uzturēties 80 pusaudži. Kopā ar jaunajiem filmu veidotājiem šeit dzīvo un kopīgajās aktivitātēs piedalās arī tie pusaudži, kuri izvēlejušies apgūt angļu vai vācu valodu, vai izbaudīt asas izjūtas ”Piedzīvojumu nometnē”. Par visām nometnēm vairāk varat uzzināt mūsu birojā.

Nometņu datumi: 05/07/20 – 18/07/20 un 19/07/20 – 01/08/20

Divu nedēļu nometnes cena – 2800 EUR, ieskaitot mācības, dzīvošanu, ēdināšanu, aktivitātes un ekskursijas.

Priekšpusdienas nodarbībās “Film Academy” nometnes dalībnieki piedalās savas filmas tapšanā. Soli pa solim kopā ar kino entuziastiem no dažādām valstīm tiek apgūti filmu veidošanas pamati – scenārija rakstīšana, filmēšana, montāža, gaismas, skaņas un specefekti, lai varētu veiksmīgi īstenot savu filmas projektu. Apmācību valoda nometnē ir angļu.

Nodarbības vada kino režisors Edvards McDougal, kas pasniedzis filmu veidošanu un scenāriju rakstīšanu Regent un Taylor universitātēs; vadījis spēlfilmu darbnīcas Ungārijā, Izraēlā, Japānā, Kazahstānā, Nigērijā, Krievijā, Šveicē un Ukrainā. Viņš personīgi ir režisējis un producējis tādas spēlfilmas kā “The Prodigy”, “Geronimo” u.c. , kuras ieguvušas starptautiskas balvas. Edvards ir lielisks profesionālis un interesanta personība. Kopā ar savu komandu viņš prot aizraujošo un izaicinošo filmu veidošanas procesu padarīt saprotamu un iesaistīt tajā pusaudžus ar dažādiem priekšzināšanu līmeņiem. Edvards spēj rast kopīgu valodu gan ar iesācējiem, gan pieredzējušiem filmu veidotājiem.

Visi nometnes dalībnieki sadalās grupās, kas darbojas kā filmēšanas komanda viens otra projektos. Kopīgi strādājot un daloties idejām, katrs individuālais projekts iziet dažādus uzņemšanas etapus no sākotnējās ieceres līdz gatavai filmai. Jaunie režisori pieaicina par aktieriem pārējos nometnes dalībniekus un darbiniekus, paši izvēlas iecerei atbilstošus filmēšanas laukumus un efektus. Viņi var filmās izmantot gan nometnes aktivitātes, gan gleznainās Alpu ainavas.

Mājup pusaudži dodas ar savu filmu kopijām zibatmiņās, ko parādīt ģimenei un draugiem. Viņi saņem piekļuves iespēju arī citām nometnē uzņemtajām filmām Village Camps Google Drive kanālā.

Dzīvošana

Pusaudži dzīvo tipiskā austriešu viesnīcā, plašās vairāk vietīgās istabās (2-5 pusaudži istabā). Katrai istabai sava vannas istaba. Viņu rīcībā ir kopīgā atpūtas telpa ar galda spēlēm, kā arī sporta zāle, 2 tenisa korti, ārpus telpu izaicinājumu trase. Nometnes dalībnieki var brīvi izmantot arī Zell Am See sporta kompleksa peldbaseinu, futbola un pludmales volejbola laukumus, tenisa kortus, āra biljardu un tramplīnus.

Ēdienreizes tiek piedāvātas mājīgā ģimenes tipa ēdamistabā, bet reizi nedēļā uz terases notiek barbekju ballīte.

Aktivitātes un ekskursijas

Svaigais gaiss un kalnu tuvums paver lieliskas iespējas aktivitātēm brīvā dabā un lieliskām ekskursijām uz Zalcburgu, augstāko Eiropas ūdenskritumu Krimmlu utt., kā arī izcilo kino teātri, lai iepazītu īpašo projektoru un uzzinātu par 3D tehnoloģijām.

Ļoti īpašs ir pārgājiens pa Alpu kalniem ar nakšņošanu kalnu namiņā, jautrām spēlēm un ugunskuru. Jaunākie bērni (10-11 gadīgie) tajā nepiedalās, bet izbauda nometnes ugunskuru un jautrību Sporta kompleksa teritorijā.

Vakaros notiek diskotēkas, sporta sacensības, komandas saliedēšanas uzdevumi, spēles, nometnes ugunskurs, pastaigas ciematā, Boulings Zalcburgā (vecākajiem pusaudžiem).u.c.

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos esat laipni aicināti vērsties "SKAISTI" birojā Kuģu ielā 11-504, zvanot pa telefonu: +371 25738336. rakstot uz info@skaisti.lv vai izmantojot saziņas formu

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right