Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Personāla apmācība

Mācības ārzemēs

| Personāla apmācība

R L

Mēs piedāvājam  dažādus personāla apmācību kursus  uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem, kas īsā laikā vēlas gūt maksimālus  rezultātus. 

Varam piemeklēt specializētas īslaicīgas biznesa programmas un valodu kursus ārzemēs motivētiem profesionāliem cilvēkiem, lai uzlabotu svešvalodas prasmes un profesionālās iemaņas specifiskās jomās: biznesā, jurispudencē, u.c. 

Ieskatam dažas no skolām:

  • Anglija - Kingsway English Centre. Specializētas vispārējās angļu valodas un biznesa komunikāciju apmācību programmas profesionāliem cilvēkiem un uzņēmumu vadītājiem no 25 gada vecuma nelielās grupās un individuāli.
  • Anglija - Accent International Language Consultancy .  Specializētas angļu valodas un biznesa komunikāciju apmācību programmas augsta līmeņa speciālistiem un uzņēmumu vadītājiem grupās un individuāli. Programmas finanšu, personāla vadības, marketinga, medicīnas, farmācijas, jurisprudences, aviācijas, naftas un gāzes industrijā strādājošajiem, kā arī angļu valoda un golfs, burāšana, riteņbraukšana u.c. izklaides.
  • Skotija -  ECS Scotland . Vispārējās un profesionālās angļu valodas apmācību programmas Edinburgā studentiem no 18 gadiem nelielās grupās un individuāli. Angļu valoda juristiem, mediķiem tūrisma nozarē strādājošiem un akadēmiskā valoda.
  • Beļģija - CERAN SPA Language Centre Beļģijā. Ekskluzīvi dažādu svešvalodu : angļu, franču, vācu, arābu, holandiešu (flāmu),  itāļu, japāņu, ķīniešu (mandarīnu), portugāļu, krievu un spāņu valodu kursi uzņēmumu vadītājiem un atbildīgajiem darbiniekiem.
  • Īrija -  Cork English College (CEC).  Augstas kvalitātes vispārējās angļu valodas, biznesa komunikāciju un specializētās militārās un aviācijā izmantojamās angļu valodas programmas, kā arī sagatavošanās kursi IELTS, FCE,CAE un TOLES(juridiskā angļu valoda) eksāmeniem.
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right