Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Lielbritānija

Mācības ārzemēs

| Augstākā izglītība ārzemēs

Augstākā izglītība Lielbritānijā

Studijas Lielbritānijā Jums paver plašas programmu un universitāšu izvēles iespējas, bet bez  iepriekšējas pieredzes ir grūti izprast, ar ko vajadzētu sākt.
Mēs Jums palīdzēsim:

 • Izvēlēties Jūsu vēlmēm un spējām atbilstošas augstākās izglītības programmas Anglijā, Velsā un Skotijā;
 • Iegūt nepieciešamo informāciju par iestāšanās kārtību britu universitātēs;
 • Rast atbildes uz jautājumiem par augstskolu uzņemšanas noteikumiem (nepieciešamo IELTS eksāmena rezultātu, Vidusskolas atestāta vidējo atzīmi, u.c.), studiju finansējuma iespējām, kā arī praktiskām sadzīves lietām, ar ko nākas saskarties, studējot Lielbritānijā;
 • Sagatavot nepieciešamos dokumentus : Personal Statement (motivācijas vēstuli), raksturojumu, sekmju izrakstu u.c.;
 • Aizpildīt un nosūtīt  pieteikuma formu studiju uzsākšanai.

Bezmaksas konsultācijai varat pieteikties zvanot:
+371 67283730; +371 25738336, rakstot uz info@skaisti.lv vai izmantojot saziņas formu

Augstākā izglītība Anglijā Vai zināt, kādēļ Anglijas, Velsas un Skotijas universitātes ir viens no iecienītākajiem Latvijas jauniešu galamērķiem pēc vidusskolas beigšanas?

Vispirms jau tādēļ, ka britu augstākās izglītības kvalitāte tiek atzīta visā pasaulē un Apvienotās Karalistes augstskolās ir pieejams Eiropā visplašākais programmu klāsts angļu valodā. Tur iespējams iegūt bakalaura grādu vairāk nekā 300 augstākās izglītības mācību iestādēs un izvēlēties savām interesēm, spējām un akadēmiskajiem sasniegumiem visatbilstošāko programmu. Turklāt studēt var ne tikai vienā konkrētā jomā, bet kombinēt divus vai vairākus studiju priekšmetus. Piemēram, apvienot „Starptautiskās attiecības” ar „Politiku”, svešvalodām, utt.

 • Kopš 2004. gada, kad Latvija iestājās ES, uz studentiem no Latvijas attiecas tādi paši finanšu atvieglojumi mācību maksas ziņā kā uz britu studentiem.
 • Kaut arī mācību maksa var sasniegt līdz pat 9250 GBP gadā, pastāv iespēja saņemt kredītu no Student Finance Service mācību maksas segšanai Anglijā un Velsā. Savukārt Skotijas universitātēs joprojām ir bezmaksas vietas ES studentiem, taču to skaits ir ļoti ierobežots.
 • ES studenti mācību laikā drīkst strādāt līdz 20 st. nedēļā. Diemžēl finansiālā palīdzība un kredīti neattiecas uz dzīvošanas izdevumiem. Tie studentiem jāsedz pašiem.

Mācības Londonā - augstākā izglītība Pieteikšanās studiju programmām notiek elektroniski un to koordinē Lielbritānijas centralizētā pieteikšanās sistēma UCAS (Universities and Colleges Admission Services). Interneta vietnē ucas.com ir apkopota visa potenciālajam studentam nepieciešamā informācija. Šeit ir gan programmu meklētājs, gan pieteikuma forma, gan noderīga informācija. Pieteikumu iesniegšanas termiņi ir atkarīgi no izvēlētās programmas un universitātes. Pieteikšanās process sākas septembrī gandrīz gadu pirms studiju uzsākšanas:

 • Līdz 15. oktobrim jānosūta pieteikumi studijām Oksfordā un Kembridžā, kā arī specialitātēs, kas saistītas ar medicīnu, zobārstniecību un veterināriju. 
 • Savukārt pieteikšanās visām pārējām programmām beidzas 15. janvārī.  
 • Tie, kas attapušies vēlāk, var izmantot vēlo pieteikšanos, kas beidzas 30. jūnijā. Līdz šim datumam saņemtie pieteikumi tiek apstrādāti un nosūtīti universitātēm. Tomēr jārēķinās, ka universitātes, kurās brīvu vietu vairs nav, pēc 15. janvāra saņemtos pieteikumus neizskata.

UCAS logo - pieteikšanās augstākai izglītībai Anglijā

Dokumentu sagatavošana iesniegšanai Anglijas UniversitātēsAizpildot vienu UCAS pieteikuma formu, var vienlaikus pieteikties piecām programmām dažādās universitātēs. Taču, lai izvēlētos piemērotāko no 70000 bakalauru programmām, nepieciešamas zināšanas par katras mācību iestādes sniegtajām iespējām, prasībām un to atbilstību Jūsu vēlmēm un sasniegumiem. Specifiskas zināšanas, aizpildot UCAS pieteikumu un izstrādājot tajā prasītos dokumentus, kā arī menedžējot visu garo pieteikšanās procesu, ir ļoti būtisks priekšnosacījums iekļūšanai kārotajā mācību iestādē. Aģentūras „SKAISTI” profesionāļi ar 15 gadu gadu pieredzi pieteikumu noformēšanā var piedāvāt gan konsultatīvu, gan praktisku palīdzību studiju uzsākšanai nepieciešamo dokumentu noformēšanā: pieteikuma formas aizpildīšanā, motivācijas vēstules rakstīšanā, kā arī ieteikuma vēstules pievienošanā. Lai arī pēc pieteikuma nosūtīšanas Jūs zinātu kā tālāk rīkoties, mēs Jums iemācīsim:

 • kā izsekot pieteikuma gaitai un uzzināt universitāšu atbildi;
 • kā izprast izvirzītos nosacījumus un pieņemt lēmumu par galējo universitātes izvēli;
 • kā komunicēt ar universitātēm;
 • kā risināt finanšu jautājumus, ieskaitot pieteikumus studiju kredītam vai atbrīvojumam no mācību maksas Skotijas universitātēs;
 • kā pieteikties kopmītnēm.

Mēs Jums palīdzēsim iestāties labākajās Lielbritānijas universitāties, neierobežojot Jūsu izvēles iespējas. Mēs strādāsim kopā, lai piepildītu sapņus, īstenotu ieceres un sasniegtu jaunas virsotnes. Vienīgais, ko vēlamies no Jums – degsmi un interesi mācīties, kā arī sekmes un angļu valodas zināšanas, kas atbilstu iecerētajai mācību iestādei!

Bezmaksas konsultācijai varat pieteikties
zvanot: +371 67283730; +371 25738336 , rakstot uz info@skaisti.lv vai izmantojot saziņas formu

Ieskatam:

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right