Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Augstākā izglītība

Mācības ārzemēs

| Augstākā izglītība ārzemēs

R L
Ja esat atvērti jaunai pieredzei un vēlaties pārbaudīt sevi neierastos apstākļos, Jums ir vērts apsvērt iespēju studēt ārzemēs. Tuvāk mājām un finansiāli izdevīgāk tas būs ES valstīs – Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Dānijā un citās. ES valstu augstākas izglītības mācību iestādes jau ir uzkrājušas lielu pieredzi ārzemju studentu gatavošanā starptautiskajam darba tirgum. Turklāt finansiāli spēcīgāko Eiropas valstu universitāšu iespējas mācību procesa un tehniskās bāzes nodrošināšanā atbilst visām mūsdienu prasībām.  Tādēļ tur izglītību ieguvušie jaunieši ir konkurētspējīgi un pēc studiju beigām var pretendēt uz darba piedāvājumu izvēlētajā jomā.

Kopā ar pasaulē atpazīstamu augstskolas diplomu Jūs iegūsiet arī pārliecību par savām spējām, perfektas svešvalodu zināšanas, noderīgus kontaktus dažādās pasaules valstīs, kā arī būtiski paplašināsiet savu redzesloku.

Mums ir nepieciešamā pieredze un augsti profesionālas zināšanas , lai Jūs varētu īstenot ideju par mācībām ārzemēs un sasniegt nospraustos mērķus.  Esat laipni gaidīti mūsu birojā !

Mēs Jums palīdzēsim:
  • Izvēlēties jūsu vēlmēm un spējām atbilstošas augstākās izglītības programmas dažādās valstīs;
  • Iegūt nepieciešamo informāciju par iestāšanās kārtību dažādu valstu universitātēs;
  • Rast atbildes uz jautājumiem par augstskolu uzņemšanas noteikumiem, studiju finansējuma iespējām, kā arī praktiskām sadzīves lietām, ar ko nākas saskarties, studējot dažādās valstīs;
  • Sagatavot nepieciešamos dokumentus (motivācijas vēstules, raksturojumu, sekmju izrakstu u.c.);
  • Aizpildīt un nosūtīt  pieteikuma formas studiju uzsākšanai.
 
Mums ir svarīgi, lai Jūs varētu studēt izvēlēto programmu savām spējām un vajadzībām visatbilstošākajā  augstskolā!

 

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right