Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Ceļojumi

Skaisti Ceļojumi

 
Lai Jūs varētu ceļot SKAISTI, mēs parūpēsimies par organizatoriskām lietām. Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst:
  • Ceļojuma maršruta izstrādāšana un visu nepieciešamo pakalpojumu rezervācija;
  • Avio biļešu rezervācija pa visu pasauli;
  • Viesnīcu piemeklēšana un rezervācija;
  • Vilcienu biļešu rezervācija;
  • Autobusa biļešu rezervācija;
  • Kuģa biļešu rezervācija;
  • Auto īres rezervācija;
  • Čarterreisi no Rīgas:
Avio lidojums no Rīgas uz konkrēto galamērķi, transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, viesnīca pēc izvēles (cena ir atkarīga no izvēlētās viesnīcas kategorijas - 3* līdz 5* zvaigžņu viesnīcas ar dažādām numuriņu kategorijām un izraudzītajiem ēdināšanas pakalpojumiem).
Pamata galamērķi vasaras sezonai :  Grieķija (Krēta, Halkidiki pussala), Kipra, Turcija, Spānija (Barselona, Kanāriju salas, Costa Brava), Bulgārija (Varna, Burgasa).
Ziemas ceļojumu galamērķi : Spānija,Kanāriju salas, Ēģipte-Hurgada un Šarmelšeiha, slēpošanas kūrorti Itālijā, Francijā un Austrijā.
Valsts svētku laikā 15.-19.novembrim  Azoru salas, Madeira un Sicīlija.
Skolēnu brīvlaikā - Islande - Reikjavika.
  • Kruīza ceļojumu rezervācija
 Kruīza laikā Jūs apceļojat dažādas valstis ar kuģi un Jums ir 1 vieta izvēlētās kategorijas kajītē (visās kajītēs ir privātas labierīcības, gaisa kondicionieris, satelīta TV, telefons, mini bārs, seifs, matu žāvētājs). Pilna pansija: brokastis bufetē vai restorānā, pusdienas bufetē vai restorānā, pēcpusdienas tēja, vakariņas bufetē vai restorānā, picu galds- atvērts visu dienu, pusnakts uzkodas un bufetes, dzērieni bufetē - kafija, tēja, ūdens un ledus tēja, kapteiņa kokteilis un Galā vakariņas ar īpašu ēdienkarti.  Uz kuģa ir Fitnesa centrs, pirtis, baseini, sauļošanās krēsli, pludmales dvieļi un pledi uz klāja. Ikdienas izklaides programmas uz kuģa un šova programma kuģa teātrī katru vakaru.
  •    Īpašas ceļojumu grupas
Ceļojumi grupās paredzēti uz valstīm, kuras patīkamāk apceļot domubiedru bariņā. Esam iecerējuši tādus maršrutus, kā Japāna, Apvienotie Arābu Emirāti, Indonēzijas salas un daudzi citi.
Šajos braucienos kopā ar Jums jaunus un interesantus galamērķus, to kultūru un vēsturi iepazīs arī kāds sabiedrībā pazīstams cilvēks. Mēs parūpēsimies, lai tā būtu erudīta, komunikabla un interesanta personība, kas padarīs tūrisma apskates ceļojumu par īpašu notikumu, ko apvij  stāsts par kāda ievērojama cilvēka dzīves gājumu vai kādu literāru, dramatisku vai mākslas darbu un tā tapšanu. 


 
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right