Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Mācību ceļojums”Britu kultūras mantojums” no 28/07/20 līdz 11/08/20

Aktuālie piedāvājumi

| Mācību ceļojums”Britu kultūras mantojums” no 28/07/20 līdz 11/08/20

Savdabīga 2 nedēļu angļu valodas apgūšanas tūre pusaudžiem no 13-16 gadiem, lai iepazītu Lielbritāniju un uzlabotu angļu valodas zināšanas.
Ceļojumā iekļautas Anglijas un Skotijas galvaspilsētas, vēsturiskā Jorka, gleznainais ezeru rajons, Manchester City stadions un noslēpumainā Stonehendža.

Divu nedēļu (no 28/07/20 līdz 11/08/20) programmas cenā 2500 GBP iekļautas:

  • 30 angļu valodas nodarbības un projekta izstrāde;

  • Dzīvošana (zēni un meitenes atsevišķi);

  • Ēdināšana;

  • Brauciens komfortablā autobusā; 

  • Transferi no Getvikas un Hītrovas lidostām;

  • Ekskursijas un  aktivitātes;

  • Apdrošināšana.

Programma sākas 28/07/20  un beidzas 11/08/20   Anglijas galvaspilsētā Londonā, bet lielākā daļa mācību paredzēta laikā, ko studenti pavadīs Edinburgā. Mācības un darbs pie projekta notiks arī vakaros. Kultūras projektu par  atšķirīgo Anglijā un Skotijā studenti prezentēs programmas nobeigumā. 

1. un 2. diena
Londonā pusaudži dzīvos vēsturiskajā Grīničā (vienvietīgās istabās ar kopīgām vannas istabām). Pēc ierašanās viņus gaida dažādas  draudzību veicinošas aktivitātes. Nākamajā dienā paredzēta Londonas iepazīšana: brauciens ar kuģīti uz Vestminsteru; Londonas Tauera un citu nozīmīgu vietu apskate. Vakarā pēc testēšanas pusaudžus atbilstoši zināšanu līmenim sadalīs apmācību grupās.

3.diena
Nākamais pieturas punkts aizraujošajā ceļojumā ir senatnīgā Jorka, kas piedzīvojusi gan vikingu iebrukumu, gan vēsturisko Sarkanās un Baltās rozes karu. Jorkā viņi apskatīs slaveno Jorkas katedrāli, pilsētas mūrus un tūristu iemīļotās viduslaiku ieliņas, bet vakarā uzzinās daudz interesanta par Jorkas vēsturi. Dzīvošana paredzēta viesnīcā divvietīgās istabās.

4. – 9. diena
Visilgākā uzturēšanās paredzēta Skotijas galvaspilsētā Edinburgā, kas uzbūvēta izdzisuša vulkāna pakājē. Kopš 1995. gada Edinburga ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Studentiem būs iespēja izpētīt pilsētas vēsturisko centru, Edinburgas pili, karaļa Artūra sēdekli „Holyrood” dabas parkā, kā arī noskatīties kādu no Fringe festivāla šoviem un iemēģināt prasmes skotu dejās “Ceilidh”. Edinburgā jaunieši iejutīsies Heriot–Watt universitātes studentu sadzīves apstākļos, jo dzīvošana paredzēta vienvietīgās istabās šīs universitātes kopmītnēs.

10.diena
Gleznainajā Anglijas Ezeru rajonā pusaudži dosies izbraucienā ar kuģīti pa Vindermeres ezeru un iepazīs tradicionālu lauku pilsētiņu Brovnesu. Nakšņošana paredzēta Emblsaidas studentu hostelī divvietīgās istabiņās. Pēc vakariņām viņi uzzinās kā Ezeru rajons iedvesmojis romantiskos dzejniekus.
 
11.diena
Mančesterā visus futbola fanus gaida īpašs pārdzīvojums – ekskursija uz "Manchester City Stadium" , kā arī iespēja apskatīt Manchester Science and Industry Museum un fantastisko tirdzniecības centru Old Trafford Centre.
Atceļā uz Londonu būs arī savdabīgie Kostvoldas lauku ciematiņiem un  Šekspīra dzimtās vietas apmeklējums Stratfordā pie Eivonas.
 
12. un 13.diena
Šajās dienās paredzēts apskatīt  misticisma apvīto Stonehendžas laukakmeņu apli, kas  izveidots pirms 5000 gadiem, Kā arī vienu no senākajām karalisko ģimeņu mājvietām pasaulē - Vindzoras pili, apmeklēt Britu muzeju un Oksfordstrītu, izvizināties ar milzu panorāmas ratu “London Eye” un noskatīties kādu no Vestendas mūzikliem.

Programmas veidotāji piedomājuši, lai vakara aktivitātes jautrā un nepiespiestā veidā uzlabotu pusaudžu angļu valodu un komunikācijas prasmes.
Šis ceļojums viennozīmīgi paplašinās jauniešu priekšstatus par britu kultūru un tradīcijām. Turklāt iespaidos varēs dalīties ar jauniegūtajiem draugiem.

Dārtas iespaidi par programmu

Papildus informācija un pieteikšanās mūsu birojā, zvanot pa telefonu: +371 25738336 vai rakstot uz info@skaisti.lv .

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right