Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Angļu valoda Liverpūlē par pievilcīgu cenu

Aktuālie piedāvājumi

| Angļu valoda Liverpūlē par pievilcīgu cenu
Britu Padomes akreditētā Liverpool School of English (LSE) atrodas  pilsētas centrā  vietā, ko sauc “Knowledge Quarter”. Skolas atrašanās vieta ļauj brīvajā laikā baudīt Liverpūles bagāto kultūras, arhitektūras un mākslas mantojumu, kā arī iepazīt pilsētu, kas slavena ar saviem mūziķiem un Premier līgas futbola klubiem.  Liverpūle ir kompakta un droša pilsēta, kurā viegli orientēties.

 LSE studentu rīcībā ir 26 digitalizētas klases (20 no tām ar interaktīvajām tāfelēm), bezmaksas Wi-Fi, datori, bibliotēka, burvīgs dārzs, atpūtas telpa un  kafejnīca, kur iespējams baudīt vieglas maltītes un dzērienus.

Skolā valda draudzīga atmosfēra un pasniedzēji rūpējas, lai studenti sasniegtu savus mērķus un gūtu neaizmirstamu pieredzi starptautiskā vidē.
 
Piesakoties mācībām  jebkurā laikā 2018. gadā, līdz 29. jūnijam  piedāvājam iespēju mācīties par īpašām cenām:

General English (G 21) 21 nodarbība nedēļā - 185 GBP (parasti 220 GBP)
General English (G 25) 25 nodarbības nedēļā – 220 GBP (parasti 285 GBP)
General English (G 30) 30 nodarbības nedēļā – 255 GBP (parasti 285 GBP)
 
Dzīvošana pēc izvēles
  • britu ģimenēs (no 16 gadiem) vienvietīgās istabās ar brokastīm un vakariņām - 130 GBP;
  • studentu rezidencēs (no 18 gadiem) bez ēdināšanas - 140 GBP;
 Administratīvā maksa par dzīves vietas atrašanu un programmas nodrošinājumu 95 GBP.

Programmas GE21, GE25 vai GE30

15  pamata vispārējās angļu valodas stundas (55 min.) plus 6 (GE21); 10 (GE25) vai 15 (GE30) izvēles nodarbības nedēļā.
 
Vispārējās angļu valodas nodarbības uzlabo visas valodas prasmes : runāšanu, klausīšanos, lasīšanu, rakstīšanu, gramatiku, vārdu krājumu un izrunu. Pasniedzēji nodarbībās izmanto komunikatīvo metodi un gādā, lai mācību stundas būtu interesantas un atbilstošas studentu vajadzībām. Katru nedēļu ir progresa tests un individuālas pārrunas ar pasniedzēju, lai izvērtētu nedēļas laikā apgūto un sastādītu tālāko nodarbību plānu. Programmas beigās iespējams nokārtot testu, kas ļauj salīdzināt sasniegto ar sākuma testa rezultātu.
Pēcpusdienas izvēles nodarbības :
  • Communication Skills  attīsta praktiskās valodas prasmes. Nodarbību tematika balstīta uz reālas dzīves situācijām un tajās nepieciešamo vārdu krājumu.
Nepieciešamais valodas līmenis – Elementary;
  • Live Liverpool  apvieno mācības klasē un ārpus skolas. Šīs nodarbības ļauj iepazīt Liverpūli vienlaikus pielietojot un uzlabojot savas valodas prasmes.  Pasniedzēji kopā ar studentiem piedalās  izzinošās aktivitātēs, kuras balstītas uz komunikāciju ar vietējiem iedzīvotājiem.
Nepieciešamais valodas līmenis  - Pre-intermediate A2;
  • English For Business attīsta praktiskas biznesa valodas prasmes, kas nepieciešamas sanāksmēs, prezentācijās, lai panāktu vienošanos u.c.
     Nepieciešamais valodas līmenis  - Pre-intermediate A2;
  • Academic Skills  palīdz sagatavoties studijām angļu valodā. Studenti apgūst akadēmisko leksiku un apgūst prasmes, kas nepieciešamas, lai novērtētu, izplatītu un sagatavotu akadēmiskos darbus.
Nepieciešamais valodas līmenis  - Intermediate B1;
 
Izvēles nodarbības var mainīt un ar pirmdienu uzsākt citu opciju atbilstoši esošajam zināšanu līmenim.
 
Par visiem kursiem Liverpool School of English (LSE) un iespējamajām atlaidēm interesējieties "SKAISTI" birojā Kuģu ielā 11-504, zvanot pa telefonu: +371 25738336, rakstot uz info@skaisti.lv vai izmantojot saziņas formu

 


 

2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right