Vēlos saņemt SKAISTUS jaunumus! Latviski   25738336
Angļu valoda Anglijā un Īrijā par draudzīgām cenām
Centre of English Studies (CES) skolas Londonā, Oksfordā, Edinburgā, Līdsā, Vortingā un Harogeitā, kā arī Dublinā mūsu klientiem piedāvā  zemākas cenas kā parasti.
 
Mācību maksa par divu nedēļu kursiem kopā ar dzīvošanu un ēdināšanu Vortingā un Līdsā sākot no 566 GBP nedēļā (parasti 644 GBP).
 
Centre of English Studies (CES) ir viena no vadošajām skolu grupām Anglijā un Īrijā, kas 37 gadu laikā iemantojusi cienījamu reputāciju.
 
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
Bezmaksas konsultācijas par studijām Lielbritānijas universitātēs
 
Ja nākamajā rudenī gribat uzsākt bakalaura studijas Lielbritānijā, droši nāciet pie mums ar saviem jautājumiem par universitāšu prasībām, iestāšanās procesu, termiņiem un finansiālajiem jautājumiem. Mēs labprāt palīdzēsim apzināt visas jūsu interesēm atbilstošās programmas Anglijas, Velsas un Skotijas universitātēs.
Piesakieties konsultācijām, zvanot pa telefonu: +371 25738336, rakstot uz info@skaisti.lv vai izmantojot saziņas formu (kreisajā malā).

Ja būs nepieciešama palīdzība dokumentu noformēšanā, labprāt palīdzēsim. Lai varat iestāties jūsu spējām un akadēmiskajiem sasniegumiem atbilstošās Lielbritānijas universitātēs.
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
Īpašas cenas English in Chester skolā
Ja gribat izbaudīt Česteras burvību un mācības vienā no labākajām valodu skolām Anglijā, izmantojiet īpašo cenu piedāvājumu programmām  2018. gadā!
  • Divu nedēļu Vispārējās angļu valodas programmas ar 28 nodarbībām nedēļā par 90 GBP lētākas nekā parasti. Maksājiet 500 GBP parasto 590 GBP vietā!
  • Divu nedēļu  programma no 25 gadu vecuma "Angļu valoda ikdienai un darbam "  ar 30 nodarbībām nedēļā par 70 GBP lētāka. Maksājiet 980 GBP parasto 1050 GBP vietā!
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
Nopietni motivētiem profesionāļiem
Nopietni motivētiem profesionāļiem, kuri angļu valodas zināšanu uzlabošanai var atvēlēt vien īsu laika sprīdi, ir jāizvēlas skolu, kurā  īsā laikā iespējams maksimāls valodas prasmju uzlabojums. Iesakām Severnvale Academy vēsturiskajā Šrūsberi (Shrewsbury) pilsētiņā Anglijas vidienē, kur vietējie iedzīvotāji runā tīrā angļu valodā bez izteikta reģionālā akcenta. 
  • Vispārējā angļu valoda – 25; 30 vai 35 nodarbības nedēļā
  • Biznesa valoda;
  • Kursi uzņēmumu vadītājiem;
  • Programmas vecākiem ar bērniem no 2-5 gadu vecumam;
  • Angļu valodas un jogas nodarbības.
Programmu cenas - sākot no 300 GBP nedēļā. Dzīvošanas izmaksas sākot no 157 GBP nedēļā.
 
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
Skaidras izrunas koncepts BLS English skolā
Lai būtiski uzlabotu potenciālo studentu komunikācijas prasmes,  BLS English skola savās programmās iekļāvusi īpašu moduli “Crystal Clear Speaking”, 
Programmas pieaugušajiem no 18 gadu vecuma:
  • General English (21, 26 vai 32 nodarbības nedēļā);
  • Intensive English with IELTS (30 nodarbības nedēļā);
  • Intensive English with Exams Preparation (30 nodarbības nedēļā).
Mācību maksa par 2 nedēļām sākot ar 310 GBP;
Dzīvošanas izdevumi par 2 nedēļām sākot ar 240 GBP.
 
Sazinies ar mums! Lasīt vairāk
2013-2014 © SIA "SKAISTI", Adrese: Kuģu iela 11-504, Rīga, LV-1048, Tālr./Fakss: +371 67283730, E-pasts: info@skaisti.lv
People left People right